صحبت‌های بازیکنان شهرخودرو  پس از اولین جدال آسیایی

تهران- ایرنا- بازیکنان تیم فوتبال شهر خودرو پس از اولین جدال آسیایی آنها که با برتری ۲ بر یک همراه بود، ابراز امیدواری کردند تا تیمشان بتواند در مرحله گروهی حضور پیدا کند.

تیم فوتبال شهر خودرو موفق شد در اولین دیدار خود در رقابت‌های پلی آف لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه ۲ بر یک تیم الرفاع بحرین را شکست داد تا یک گام به حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا نزدیک‌تر شود.

در این دیدار محمدرضا خلعتبری و امین قاسمی نژاد برای شهر خودرو موفق به گلزنی شدند.

محمدرضا خلعتبری در خصوص پیروزی تیمش در برابر الرفاع بحرین گفت: خوشخبتانه در نخستین بازی پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا توانستیم برنده باشیم تا به مرحله بعد برسیم. بازی سختی بود و حریف را ابدا دست کم نگرفتیم.

وی در خصوص گلزنی در این دیدار گفت: گلزنی من یا بازیکن دیگر مهم نیست و خوشحالیم که به مرحله بعد رسیدیم. امیدوارم در ادامه راه در مصاف با السیلیه هم موفق باشیم. السیلیه رقیب سرسختی است و باید تلاش زیادی کنیم. امیدوارم با دست پر برگردیم.

امین قاسمی‌نژاد دیگر گلزن تیم شهرخودرو در مورد این دیدار هم گفت: خوشحالم که توانستیم بازی را ببریم. البته می‌شد خیلی راحت‌تر از اینها پیروز شویم اما با بدشانسی توپ وارد دروازه الرفاع نمی‌شد. به هر حال در نهایت در اواخر بازی طلسم شکست و توانستیم به مرحله بعدی برسیم.

وی افزود: خدا را شکر که بازی به ۱۲۰ دقیقه نکشید، زیرا ۳ روز دیگر باید با السیلیه در قطر بازی کنیم و اگر مجبور می‌شدیم در وقت‌های اضافی هم به میدان برویم، قطعا خستگی دردسرساز می‌شد.

بازیکن تیم شهر خودرو خاطرنشان کرد: از اینکه توانستیم هوادارانی که حق‌شان بود در رقابت با الرفاع، کنار ما باشند را خوشحال کنیم، خدا را شاکرم.

اکبر صادقی در خصوص پیروزی تیمش در برابر الرفاع بحرین اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود، همگی برای موفقیت تیم از لحظه نخست تا سوت پایان مسابقه، تلاش کردیم و در نهایت به آنچه استحقاقش را داشتیم دست یافتیم.

وی با اشاره به بازی در زمین ثالث گفت: روی حضور هواداران حساب ویژه‌ای باز کرده‌ بودیم اما متاسفانه برگزاری مسابقه در زمین ثالث باعث شد از هواداران دور شویم و از حضور یار دوازدهم محروم شدیم. خدا را شکر که دور از خانه هم توانستیم هدیه کوچکی به هواداران بدهیم. اگر دقت بیشتری داشتیم می‌شد گل‌های بیشتری بزنیم، اما مهمترین آیتم، صعود به مرحله بعد بود که به آن دست یافتیم.

کاپیتان تیم شهرخودرو تاکید کرد: گرچه تنها بودیم، اما به آنچه استحقاقش را داشتیم دست یافتیم. امیدوارم در بازی بعدی هم بتوانیم السیلیه را شکست دهیم تا به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برسیم. باید تمرکز بالایی در این بازی داشته‌باشیم، شناخت خوبی از این تیم داریم و باید با حواس جمع و تمرکز کامل وارد زمین شویم.

تیم فوتبال شهر خودرو در دومین دیدار خود در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا روز سه شنبه در قطر میهمان السیلیه قطر خواهد بود.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =