۶ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۱۶
کد خبرنگار: 2964
کد خبر: 83648547
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار: ۱۸ کارگروه ستاد دهه فجر در بهاباد تشکیل شد

یزد -ایرنا - فرماندار بهاباد از تشکیل ۱۸ کارگروه ستاد دهه فجر انقلاب در این شهرستان خبر داد و گفت: کارگروه‌ها با اولویت بیان موفقیت‌های انقلاب و نظام، توجه به محتوا، بیانیه گام دوم انقلاب و الگوی ارزشمندی همچون سردار شهید قاسم سلیمانی فعالیت کنند.

محمد مهدی خانی زاده بهابادی روز یکشنبه در جلسه برنامه ریزی بزرگداشت چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب  افزود: فضاسازی و تزیین فضاهای عمومی شهر در دهه فجر باید در خور شان این ایام و میدان ها و مراکز اصلی بهاباد باید نشانگر این جشن ملی باشد.

وی از مساجد به عنوان کانون وحدت و همدلی یاد کرد و گفت: مسجد نقش پررنگی در حفظ انقلاب ایفا کرد، لازم است با گذشت چهار دهه از این ظرفیت برای هدایت و راهنمایی جوانان به سمت ارزش های انقلابی استفاده شود.

خانی زاده بهابادی با بیان اینکه دهه فجر فرصتی مناسب برای افزایش ارتباطات رو در رو مسوولان با مردم است، آنها باید با تولید برنامه‌های اقناعی، دستاوردها و اهداف نظام را برای مردم تبیین کنند اظهار کرد: امسال با ورود انقلاب به گام دوم  برنامه‌ها باید از تنوع بیشتری برخوردار باشند.

فرماندار بهاباد با بیان اینکه دهه فجر آئینه تمام نمای انقلاب است یادآور شد: تقویت مشارکت‌های مردمی به‌ ویژه بهره‌ گیری از تشکل‌ها و نهادهای مردم‌ نهاد در برگزاری برنامه ها باید در دستور کار قرار گیرد.

وی از مردم بهاباد دعوت کرد که با حضور در راهپیمایی وحدت آفرین ۲۲ بهمن ماه، بار دیگر میثاق ابدی خود با امام(ره)، رهبری و شهدا را به جهانیان نشان دهند  و پاسخ دندان‌ شکنی به توطئه‌های استکبارجهانی بدهند و وفاداری خلل‌ناپذیر خود را به اسلام و انقلاب به نمایش بگذارند.
خانی زاده بهابادی از ترویج فرهنگ و ترویج آرمان های انقلاب، معرفت افزایی و آگاهی بخشی مردم ، توجه نسل جوان به اصل انقلاب، محور قرار دادن اندیشه امام امت و مقام معظم رهبری و توجه به آسیب شناسی نظام و زمینه سازی برای حضور بیشتر مردم در انتخابات مجلس و دفاع از ارزش های انقلاب را از سیاست های راهبردی برنامه های دهه فجر برشمرد.

همچنین حسین زینلی بهابادی بخشداری مرکزی و دبیر ستاد دهه فجر شهرستان بهاباد بر هرچه با شکوه تر برگزار شدن برنامه های دهه فجر امسال تاکید کرد .

همچنین  مسوولان کمیته ها برنامه های خود را در این نشست اعلام کردند .

مرکز شهرستان ۲۰ هزار نفری بهاباد در فاصله ۲۰۰ کیلومتری جنوب شرقی شهر یزد قراردارد .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =