جلوگیری از ۶۵۵ مورد تجاوز به حریم راه‌های استان اردبیل

اردبیل - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: ۶۵۵ مورد تجاوز به حریم راه‌ها و ساخت‌وساز کنار جاده‌ای غیرمجاز امسال در استان شناسایی و رفع شد.

علی صبحی روز یکشنبه در بازدید از راه‌های شهرستان اصلاندوز مغان افزود: از این تعداد ۲۷۳ مورد ساخت و ساز غیرمجاز شناسایی و رفع تجاوز شد ، به ۲۹۷ مورد دستور توقف و اخطار ساخت صادر و ۸۵ مورد دیگر نیز با هماهنگی و اخذ حکم قضایی تخریب شده است.

وی با تقدیر از حمایت‌های دستگاه قضایی اظهار داشت: گشت‌های راهداری بطور مرتب در جاده‌ها حضور فعال دارند و در مدت یاد شده توانستند هزار و ۱۰۴ مورد تابلوی تبلیغاتی غیرمجاز در حریم قانونی راه‌ها را شناسایی و برای برداشتن آنها اقدام کنند.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل راه و حریم آن را سرمایه ارزشمند ملی دانست و بیان کرد: راهداران پرتلاش برای حفاظت و صیانت از این مهم با تمام توان تلاش کرده و با متخلفان با قاطعیت برخورد می‌کنند.

او ارتقای ایمنی محورها و هوشمندسازی جاده‌ها را از اولویت‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل برشمرد و افزود: طبق نظر کارشناسان پلیس راه و دفتر فنی استانداری راهداری اقدام به اصلاح و حذف نقاط حادثه‌خیز و ایمن‌سازی محورهای مواصلاتی استان می‌کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =