ارتش رژیم صهیونیستی به حالت آماده باش کامل درآمد

تهران- ایرنا- شبکه خبری صهیونیستی "آروتز شوا " نوشت که در آستانه افشای جزئیات معامله قرن ارتش این رژیم به علت احتمال شعله ور شدن درگیری در کرانه باختری به حالت آماده باش کامل درآمده است.

تارنمای این شبکه خبری به نقل از رادیو ارتش رژیم صهیونیستی نوشت که در روزهای اخیر در ستاد فرماندهی مرکزی به نیروهای نظامی برای اقدام در عرض چندین ساعت اعلام آمادگی شده است.  

بر اساس این گزارش، ارتش نیروهای خود را در اطراف محل زندگی یهودیان تقویت می کند. همچنین آویو کوخاوی رییس ستاد مشترک ارتش اسرائیل همراه با افسران ارشد ارتش قرار بود در سمیناری شرکت کنند اما به علت ترس از تشدید تنش در نوار غزه و کرانه باختری آن را لغو کردند.

براساس گزارش روزنامه های صهیونیستی، رییس جمهوری آمریکا قرار است روز سه شنبه در دیدار با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و بنی گانتس رییس حزب ائتلافی آبی سفید از معامله قرن که با مخالفت و اعتراض شدید برخی کشورهای عربی و مسلمان روبرو شده، رونمایی کند.

فلسطینی ها به شدت مخالف طرح آمریکایی ها برای ایجاد صلح در خاورمیانه هستند و جنبش فتح با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: آمریکا و اسرائیل مالک فلسطین نیستند تا سرنوشت مردمش را تعیین کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =