بررسی واگذاری اراضی برای احداث ایستگاه زمینی به وزارت ارتباطات

تهران- ایرنا- درخواست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر واگذاری حدود ۴۰ هکتار از اراضی یک پلاک ثبتی در استان آذربایجان غربی به منظور احداث ایستگاه زمینی در کمیسیون لوایح هیات دولت بررسی می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر هیات دولت، معاونت حقوقی رییس جمهوری درخواست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر واگذاری حدود ۴۰ هکتار از اراضی یک پلاک ثبتی واقع در شهرستان سلماس استان آذربایجان غربی به منظور احداث ایستگاه زمینی شمال غرب کشور را به هیات دولت ارسال کرد.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور احداث و راه‌اندازی ایستگاه زمینی شمال غرب کشور درخواست نموده تا حدود ۴۰ هکتار از اراضی یک پلاک ثبتی واقع در شهرستان سلماس استان آذربایجان غربی به این وزارت، واگذار و در اختیار سازمان فضایی ایران قرار بگیرد.

به همین منظور معاونت حقوقی رییس جمهوری در اجرای ماده (۷) آیین‌نامه مستندسازی و تعیین بهره‌بردار اموال غیرمنقول دستگاه‌های اجرایی و تبصره (۱) ماده (۶۹) قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، درخواست این وزارت را که از سوی کمیسیون مستندسازی و تعیین بهره‌بردار اموال غیر منقول دستگاه های اجرایی، بررسی و تصویب شده، جهت سیر مراحل بررسی و تصویب به هیات دولت ارسال کرد.

بر همین اساس، این درخواست مراحل بررسی خود را در کمیسیون لوایح هیات دولت طی می‌کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =