یک زن رییس هیات ورزش‌های جانبازان و معلولان همدان شد

همدان- ایرنا- پروین قربانیان با کسب آرای لازم به عنوان رییس جدید هیات ورزش‌های جانبازان و معلولان استان همدان معرفی شد.

مجمع انتخابات رییس هیات ورزش های جانبازان و معلولان استان همدان روز یکشنبه با حضور بهمن نیکخو نایب رییس فدراسیون جانبازان و محسن جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان همدان برگزار شد.

در این مجمع پروین قربانیان با کسب ۱۳ رای از ۱۳ رای ماخوذه به مدت چهار سال به عنوان رییس جدید هیات جانبازان و معلولان استان همدان معرفی شد.

اعظم ترکشوند، محمدعلی افشاری و سهیلا فرسایی دیگر کاندیداهای این مجمع بودند که به نفع رییس جدید منتخب کناره گیری کردند.

قربانیان نخستین رییس زن هیات جانبازان و معلولان در بین استان های کشور است.

پیش از این ناصر احمدی به مدت ۱۸ سال ریاست هیات جانبازان و معلولان استان همدان را برعهده داشت که مشمول قانون بازنشستگی شد.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان با ابراز خرسندی از انتخاب یک زن در ریاست هیات جانبازان و معلولان همدان گفت: قربانیان دومین بانوی همدانی است که ریاست یک هیات ورزشی را برعهده گرفت.

محسن جهانشیر افزود: بانوان نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می دهند و انتظار داریم در همدان سهم خود را ا ورزش پیگیری کنند.

وی اضافه کرد: خوشحالیم که در انتخابات هیات جانبازان و معلولان همدان شاهد همدلی کاندیداها بودیم و در فضایی مناسب رییس جدید هیات انتخاب شد.

جهانشیر خاطرنشان کرد: از ظرفیت بانوان در تمامی عرصه های ورزش و جوانان بهره گرفته شده است و در همدان نیز از توانمندی بسیار خوبی در این حوزه برخوردار هستیم.

پروین قربانیان هم اکنون ریاست آموزش و پرورش استثنایی استان همدان را برعهده دارد. وی به خواست جامعه جانبازان و معلولان استان همدان در این انتخابات حضور یافت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =