برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی ایام دهه‌فجر در یزد

یزد- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با اشاره به فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی‌ گفت:برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری در ایام‌الله دهه فجر در سطح استان برگزار می‌شود.

مجید جوادیان زاده در نشست کارگروه فرهنگی و هنری چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: در این ایام، اکران آثار منتخب جشنواره فیلم فجر که پنجمین دوره آن در استان یزد خواهد بود برگزار می شود.

وی نمایشگاه آثار هنرجویان،نمایش های صحنه ای،شب شعر،نمایش آثار تجسمی هنرمندان مطرح و نمایشگاه کتاب را از دیگر برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسامی استان یزد در ایام الله دهه فجر نام برد.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد جوادیان زاده اظهار داشت: دومین جشنواره ملی پارچه فجر نیزبه این مناسبت در یزد کلید می خورد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد  همچنین از برپایی دوازدهمین دوره نمایشگاه بزرگ کتاب استان یزد در ماه جاری خبر داد.

وی افزود: جشنواره عشایر و روستاهای دوستدار کتاب، جام باشگاه‌های کتابخوانی، جشنواره مروجین کتابخوانی و انتخاب شهر خلاق کتاب در استان یزد به عنوان چهارگانه رویداد کتاب و کتابخوانی در استان است که اختتامیه این جشنواره‌ها در زمان برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب استان، برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =