۶ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۸:۰۸
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 83648021
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۱۵ سیلندر گاز قاچاق در ابهر کشف شد

زنجان - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان ابهر از توابع استان زنجان گفت: تعداد ۲۱۵ دستگاه سیلندر گاز مایع ۱۱ کیلویی از سوی ماموران انتظامی این شهرستان کشف و ضبط شد.

سرهنگ داوود مرسلی، روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: در این رابطه ۲ فرد خاطی که با ۲ دستگاه خودرو اقدام به عرضه خارج از شبکه سوخت گاز مایع دولتی می کردند، دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه این ۲ دستگاه خودرو نیز توقیف شدند، اظهار داشت: در پی کسب اخباری مبنی بر عرضه خارج از شبکه گاز مایع، موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۳ شهرستان قرار گرفت.

مرسلی، افزود: ماموران انتظامی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات و بررسی‌های همه جانبه، این ۲ متهم را شناسایی و در عملیاتی ضربتی آنان را در دام گرفتار کردند.

فرمانده انتظامی ابهر تصریح کرد: متهمان دستگیر شده، پس از تشکیل و تکمیل پرونده از سوی پلیس ابهر به منظور اعمال قانون به مراجع قضایی این شهرستان تحویل شدند.

مرسلی از عموم مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و آمد و شد افراد ناشناس در محل زندگی خود موارد را بلافاصله به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند تا اقدمات لازم از سوی پلیس صورت گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =