۵ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۵۳
کد خبرنگار: 2778
کد خبر: 83647887
۰ نفر

برچسب‌ها

یک تن و ۹۰ کیلوگرم موادمخدر در نیکشهر کشف شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام باند مسلحانه قاچاق، هلاکت یک قاچاقچی و کشف یک تن و ۹۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در شهرستان نیکشهر خبر داد.

سردار محمد قنبری شامگاه شنبه در این‌باره اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با یک سری تحقیقات گسترده پلیسی به اطلاعاتی مبنی بر انتقال محموله سنگین مواد افیونی توسط اعضای یک باند مسلحانه قاچاق از مناطق مرزی به عمق کشور دست یافتند.
وی افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح شب گذشته قاچاقچیان را که با ۲ دستگاه پژو ۴۰۵ در محور ایرانشهر-نیکشهر در تردد بودند، شناسایی و  تحت نظر گرفتند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: پس از ساعتی کنترل نامحسوس سرانجام با قرار گرفتن اعضای این باند قاچاق در منطقه کمین تکاوران پلیس با آنها درگیر شدند.
وی بیان کرد: در این عملیات  نفس گیر که چند تیم از ماموران انتظامی شهرستان نیکشهر، تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان را پشتیبانی می کردند با آتش پر حجم تکاوران پلیس، یکی از قاچاقچیان مسلح به هلاکت رسید و دیگر اعضای باند با تنگ شدن عرصه بر خود با رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.
سردار قنبری عنوان کرد: تکاوران پلیس در پاکسازی منطقه درگیری و در بازرسی از خودروها ، یک تن و ۹۰کیلو و ۳۶۱ گرم انواع مواد مخدر شامل، ۸۱۳کیلو و ۶۱۸ گرم تریاک، ۱۸۱ کیلو و ۶۰۰ گرم شیشه،۴۱ کیلو و ۴۶۴ گرم حشیش، ۴۰کیلو و ۶۹۲ گرم هروئین، ۱۲ کیلو ۸۶۸ گرم سایر مواد مخدر ، یک قبضه اسلحه کلاش تاشو به همراه سه تیغه خشاب حاوی ۱۴عدد فشنگ جنگی کلاش و یک عدد سینه خشاب کشف کردند.
وی با اشاره به نقش تعیین کننده شهروندان در موفقیت‌های پلیس از آنها خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت باندهای قاچاق و فروشندگان مواد مخدر را  به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =