۵ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۲۶
کد خبرنگار: 1200
کد خبر: 83647852
۰ نفر

برچسب‌ها

بارش برف در جاده های استان گیلان و خراسان رضوی

تهران- ایرنا- پلیس راهور از بارش برف در محورهای استان گیلان، خراسان رضوی و ارتفاعات محورهای فیروز کوه و هراز خبر داد.

به گزارش روز شنبه پلیس راهور، در محور اسالم - خلخال در استان گیلان و محورهای مشهد-سرخس، درگز-امام قلی و سبزوار جوین در استان خراسان رضوی وضعیت جوی به صورت بارش برف گزارش شده است.
بر اساس این گزارش محورهای اهواز-آبادان و اهواز-شوشتر در استان خوزستان و محورهای مشهد-فریمان، مشهد-چناران، مشهد-نیشابور نیز بارش باران گزارش شده است.
پلیس راهور ادامه داد: اکثر محورهای استان خراسان  رضوی و محور اهواز- آبادان در استان خوزستان مه گرفتگی همراه با کاهش می باشد و همچنین تردد در محورهای اسالم-خلخال،  سیاهکل-دیلمان و آستارا- اردبیل در استان گیلان با زنجیر چرخ امکان دارد.
بر اساس این گزارش آزادراه تهران-کرج(محدوده گرمدره و از پل کلاک تا پل فردیس) و آزادراه کرج-قزوین(محدوده پل فردیس تا مهرویلا) از ترافیک نیمه سنگین برخوردار ا ست و سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام  و ترافیکی روان برخوردار می باشند.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی با شماره تلفن‌های ۸۸۲۵۵۵۵۵ (۱۰ خط) و ۱۲۰ به طور شبانه‌روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و امدادرسانی احتمالی به هم‌وطنان است؛ همچنین در پایگاه اطلاع‌رسانی www.rahvar۱۲۰.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =