مسابقه کتابخوانی امر به معروف در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود

یاسوج- ایرنا- مدیرکل کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد گفت: همزمان با سراسر کشور مسابقه کتابخوانی با موضوع امر به معروف و نهی از منکر در این استان برگزار می شود.

یاسر رحیمیان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: زمان برگزاری این مسابقه کتابخوانی ایام الله دهه فجر امسال خواهد بود.

وی افزود: هیچگونه محدودیت سنی برای متقاضیان شرکت در این مسابقه کتابخوانی در کشور و کهگیلویه و بویراحمد وجود ندارد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هدف از برگزاری این مسابقه کتابخوانی هم افزایی هر چه بیشتر بین نهادهای فرهنگی کشور و استان برای ترویج روزافزون و همگانی کردن فرایض دینی امر به معروف و نهی از منکر است.

رحیمیان عنوان کرد: این مسابقه کتابخوانی به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور و با همکاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ها برگزار می شود.

وی ابراز داشت: پرسش های این مسابقه کتابخوانی از کتاب «فرهنگ مختصر امر به معروف و نهی از منکر» طرح و ارائه می شوند.

رحیمیان گفت: این مسابقه کتابخوانی به صورت الکترونیکی، چهار گزینه‌ ای و به مدت یک روز برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: جوایز اهدایی به برندگان این مسابقه کتابخوانی در کشور و کهگیلویه و بویراحمد شامل ۱۲ کمک هزینه سفر به عتبات عالیات، ۲۴ کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و ۳۱۳ کارت هدیه نقدی یک میلیون ریالی است.

رحیمیان افزود: علاقمندان شرکت در این مسابقه کتابخوانی در کهگیلویه و بویراحمد برای کسب اطلاعات بیشتر به واحد فرهنگی اداره کل کتابخانه های عمومی استان واقع در شهر یاسوج مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =