۵ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۲۵
کد خبرنگار: 1374
کد خبر: 83647788
۰ نفر

برچسب‌ها

سرمربی تیم ذوب‌آهن: پیروزی برابر پارس جنوبی روحیه‌بخش بود

اصفهان- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: پیروزی مقابل پارس جنوبی جم برای تیم ما از نظر روحی و روانی از اهمیت بالایی برخوردار بود و می‌تواند به روند رو به جلوی تیم کمک کند.

میودراگ رادولوویچ شامگاه شنبه در نشست خبری پس از این دیدار خانگی بیان کرد: پیروزی مقابل پارس جنوبی جم برای تیم ما مهم بود و به بازیکنان تبریک می‌گویم زیرا این پیروزی و کسب سه امتیاز با تلاش آنان محقق شد.

وی افزود: این برد از نظر روانی برای تیم ما بسیار اهمیت داشت، زیرا فقط ۱۰ روز است که در ایران هستم و با تلاش بازیکنان این برد به دست آمد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: با این حال به دست آوردن این سه امتیاز به تیم ما اعتماد به نفس برای ادامه کار می‌دهد زیرا نتیجه ۱۰ تمرین و کارهایی بود که در تمرینات انجام دادیم و بازیکنان در زمین پیاده کردند.

وی اضافه کرد: از طرفداران به خاطر حمایتی که از تیم در این بازی داشتند، قدردانی می‌کنم و امیدوارم هواداران بیشتری در ورزشگاه حضور یابند و ما را تشویق کنند.

رادولوویچ ادامه داد: با آن که پیروز شدیم اما این موضوع نیز باید مد نظر باشد که شرایط خوبی هنوز نداریم.

وی با اشاره به تجربه ۲۰ ساله مربی‌گری خود، گفت: در ادامه چندین بازیکن از دست دادیم و چند باز یکن هم جذب خواهیم کرد اما با این حال تیم آینده خوبی دارد زیرا بازیکنان خوب و با استعدادی داریم و همین روند را ادامه خواهیم داد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان همچنین با اشاره به جدذب یک مهاجم صربستانی تشریح کرد: دارکو بازیکن صربستانی می‌تواند به کمک تیم بیاید، بازیکن بزرگی است و در بلژیک بازی کرده است.

دیدار ذوب‌آهن و پارس جنوبی از ساعت ۱۵ و ۴۵ دقیقه امروز به میزبانی ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار شد و در پایان تیم میزبان با تک گل کاپیتان خود، قاسم حدادی‌فر به پیروزی رسید.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =