سرمربی پارس جنوبی: از موقعیت‌های خود درست استفاده نکردیم

اصفهان- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: هر ۲ تیم بازی خوبی ارائه دادند ولی تیم ما از موقعیت‌های خود درست استفاده نکرد و نتیجه را واگذار کرد.

هومن افاضلی، شامگاه شنبه بعد از باخت تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان در نشستی خبری افزود: تیم ما در نیمه اول شروع خوبی نداشت ولی در ادامه بهتر شد و بازی خوبی ارائه داد.

وی گفت: ساختار نیمه اول، فشرده و شطرنج‌گونه بود هر ۲ تیم موقعیت‌های خوبی برای گل زدن داشتند که می‌توانست نتیجه بازی را تغییر دهد.

افاضلی اضافه کرد: چون این بازی به هم نزدیک بود و ۲ تیم مانند هم بودند، یک گل می‌تواند روی شکل بازی تاثیر بگذارد که تیمی که گل را خورد و دیگر نتوانست از موقعیت‌هایش بهره ببرد، ما بودیم.

وی اظهار داشت: با این وجود، تیم ما در نیمه دوم فشار زیادی به ذوب‌آهن وارد کرد که می‌توانست بازی متفاوتی رقم بخورد و موقعیت گل هم به اندازه‌ای که حداقل بتوانیم نتیجه را مساوی کنیم، داشتیم اما موفق نبودیم.

سرمربی پارس جنوبی جم یادآور شد: در فوتبال اگر از موقعیت‌های خود درست استفاده نکنید شانسی برای موقعیت نیست و امروز ما تیمی بودیم که از موقعیت‌های خود بهره نبردیم.

وی  با اشاره به تغییرات تیم خود تصریح کرد: تیم ما به زمان احتیاج دارد و مطئمن باشید که در آینده بهتر خواهد شد.

دیدار تیم‌های ذوب‌آهن و پارس جنوبی از ساعت ۱۵:۴۵ دقیقه روز شنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان آغاز شد و در پایان، تیم میزبان با تک گل کاپیتان خود پیروز میدان شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =