۵ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۱۳
کد خبرنگار: 2215
کد خبر: 83647733
۰ نفر

برچسب‌ها

بارش برف مسیرهای کوهستانی استان تهران را لغزنده کرد

تهران- ایرنا- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران اعلام کرد: بارش برف و کولاک مسیرهای کوهستانی این استان را لغزنده کرد.

عادل مصدقی شامگاه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: هم اکنون بارش برف مسیرهای شهرستان های شمیرانات، پردیس و دماوند را فرا گرفته و موجب لغزندگی جاده ها شده است

وی افزود: تیم های راهداری در این مسیرها مشغول نمک و شن پاشی در جاده ها هستند.

معاون راهداری استان تهران با اشاره به کاهش محسوس دما در نقاط شمالی و کوهستانی استان نیز گفت: از رانندگان می خواهیم جهت سفر در این مناطق حتما خودرو خود را به زنجیر چرخ مجهز کنند.

وی با بیان اینکه تمامی راه های برف گیر در استان تهران باز و مشکلی ندارند خاطرنشان کرد:‌ بدلیل بارش برف تردد خودروها به کندی صورت می گیرد و با تلاش تیم های راهداری عبور و مرور خودروها در جاده ها بصورت عادی در جریان است.

مصدقی درباره آخرین وضعیت ترافیکی در جاده های استان تهران نیز گفت:‌ تردد خودروها در مسیرهای خروجی تهران به ویژه مسیرهای کرج، ساوه و جاجرود بصورت پرحجم تا نیمه سنگین در جریان است.

وی همچنین به مسافران توصیه کرد جهت اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی و جوی در جاده های سراسر کشور به سامانه ۱۴۱ تماس حاصل کنند.

-هواشناسی استان تهران اعلام کرد: امروز با عبور موج ضعیفی از نواحی شمالی، انتظار ابرناکی همراه با مه رقیق در نیمه شمال استان تهران انتظار می‌رود که رخداد بارش پراکنده برف در نقاط شمال، شمال شرقی و نواحی کوهستان پیش‌بینی می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =