هیات‌های اجرایی و نظارت بازوان توانمند نظام در انتخابات هستند

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار دالاهو گفت: هیات‌های اجرایی و نظارت، بازوان توانمند نظام در برگزاری انتخاباتی سالم، قانونمند و با رعایت اصل امانتداری هستند.

کرم محمدی روز شنبه در جلسه شورای اداری دالاهو با اشاره به انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی، افزود: مشارکت حداکثری، انتخابات قانونمند، بی طرفی کامل همه مدیران دستگاه های اجرایی، سازمان‌ها، موسسات و نهادهایی که از بودجه بیت المال ارتزاق می کنند، اصول اساسی فرا روی ما برای صیانت از آرای مردم به عنوان حق الناس است.

وی اظهار داشت: بدون شک مردم همیشه در صحنه و پایبند به نظام، در روز انتخابات مجلس شورای اسلامی باحضور گسترده در پای صندوق های رای بار دیگر ولایتمداری و عشق خود را به میهمن اسلامی به اثبات می رسانند.

نماینده عالی دولت در دالاهو با اشاره به حضور پرشور مردم شهرستان در آیین های گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: این حضور بیانگر احترام خاص مردم بزرگوار اهل حق، شیعه و سنی برای سربازان و سرداران حافظ امنیت و اقتدار کشور است.

محمدی همچنین از برگزاری برنامه های دهه مبارک فجر در شهرستان دالاهو با حضور گسترده مردم و بسیار پررنگتر و باشکوه تر از سال های قبل و با رویکرد مردمی خبرداد.

دالاهو در غرب کرمانشاه بیش از ۴۵ هزار تن جمعیت دارد.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای هشت نماینده در مجلس شورای اسلامی است.
شهرستان‌های اسلام آبادغرب و دالاهو دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس است.
انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفند امسال برگزار می شود.