۵ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۰۲
کد خبرنگار: 2215
کد خبر: 83647436
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

مغازه طلافروشی در تهران به دلیل عرضه سکه تقلبی پلمب شد

تهران- ایرنا- رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت گفت: طلافروشی که سکه تقلبی به یکی از مشتربانش فروخته بود دستگیر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت سرهنگ قاسم دستخال گفت: فردی با مراجعه به کلانتری ۱۰۱ تجریش شکایتی را با موضوع کلاهبرداری و فروش سکه تقلبی توسط یکی از واحدهای فروش سکه طرح کرد و پس از ثبت شکایت اولیه پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان داشت: شاکی حدود یکسال پیش با مراجعه به مغازه طلافروشی واقع در آدرس مورد نظر تعداد پنج عدد سکه تمام بهار آزادی خریداری کرد و با توجه به اینکه در شرف ازدواج بوده و نیاز به پول داشته است تصمیم بفروش سکه ها می‌گیرد و با مراجعه به صرافی متوجه می‌شود که سکه‌ها تقلبی است و این درحالی است که سکه‌ها بصورت وکیوم شده و دارای آدرس و شماره تماس بود.

دستخال با اشاره به اینکه سکه‌ها توسط کارشناسان مربوط بررسی و تقلبی بودن آن محرز شد، افزود: با شناسایی متهم پرونده دستور دستگیری و پلمب مغازه اخذ و تیمی از کارآگاهان پایه یک موفق شدند در ۳۰ دی ماه متهم را دستگیر و مغازه را پلمب کنند.

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت گفت: در تحقیقات پلیسی متهم ضمن قبول اتهام وارده از تقلبی بودن سکه‌ها اظهار بی اطلاعی کرد که تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =