کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد آماده دریافت کمک ها به سیل زدگان است

یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: کمیته امداد این استان آماده دریافت و جمع آوری کمک های مردم استان و نیکوکاران بومی و غیربومی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان است.

قباد مبشری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کمک های مردم کهگیلویه و بویراحمد و نیکوکاران بومی و غیربومی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان می تواند شامل نقدی و غیرنقدی باشد.

وی افزود: دعوت می شود که مردم کهگیلویه و بویراحمد و نیکوکاران بومی و غیربومی برای یاری رساندن به سیل ‌زدگان سیستان و بلوچستان در حد توان تلاش و همت کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دفاتر کمیته امداد و پایگاه‌ های مستقر در ۱۲ مرکز نیکوکاری این استان آماده دریافت و جمع آوری کمک ‌های مردم استان و نیکوکاران بومی و غیربومی به سیل‌ زدگان سیستان و بلوچستان است.

مبشری عنوان کرد: یکی از مهمترین درگاه ‌های پرداخت کمک ‌های نقدی مردم کهگیلویه و بویراحمد و نیکوکاران بومی و غیربومی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان شماره گیری کد دستوری #۱*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه است.

وی ابراز داشت: این کد دستوری سراسری بوده و تمامی واریزهای انجام شده نیز در حساب بانکی ستاد مرکزی کمک های مردمی به سیل زدگان کشور جمع آوری خواهد شد.

مبشری گفت: شماره‌ حساب ۳۳۳۳ بانک ملی و شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۰۰۰ بانک ملی نیز از دیگر روش ‌های پرداخت کمک های نقدی مردم کهگیلویه و بویراحمد و نیکوکاران بومی و غیربومی به سیل ‌زدگان سیستان و بلوچستان است.

وی اظهار داشت: اقلام مورد نیاز برای سیل ‌زدگان سیستان و بلوچستان شامل مواد غذایی، اقلام بهداشتی و آب‌ معدنی دارای تاریخ انقضا، پوشاک، کفش، یخچال، اجاق‌ گاز، ماشین لباسشویی، تلویزیون، پتو، لوازم آشپزخانه، موکت و زیرانداز است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =