۵ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۸
کد خبرنگار: 1392
کد خبر: 83647385
۰ نفر

برچسب‌ها

استقلال سیاسی مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب‌شیر مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی را استقلال سیاسی عنوان کرد و گفت: تمامی دستاوردهای انقلاب اسلامی باید برای نسل جوان تبیین شود.

عادل اصغرپور روز شنبه در جلسه هماهنگی مراسم دهه فجر امسال با تاکید بر آشنایی نسل جدید با دستاوردهای انقلاب اسلامی، افزود: انقلاب اسلامی علاوه بر دستاوردهای داخلی در بیداری اسلامی در بین کشورهای منطقه نیز بسیار تاثیرگذار بوده و این ویژگی مرهون هدایت و روشنگری رهبری و خون پاک شهدا است.

وی با بیان اینکه انقلاب مردم در سال ۵۷ علاوه بر اینکه سواد سیاسی مردم را بالا برد موجب استقلال کامل سیاسی و الگویی برای دیگر کشور ها شد اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران نظامی پویا و تاثیر گذار در جهان است.

اصغرپور،  پیروی از رهبری را عامل نقش بر آب شدن نقشه های دشمن دانست و ادامه داد: اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی به دیگر قاره های جهان صادر شده و این امر هزینه استکبار در مقابله با انقلاب را افزایش داده است.

فرماندار عجب شیر همچنین با بیان اینکه رضایت مردم باید سرلوحه کار مسوولان باشد افزود: هدف دشمن، فاصله انداختن بین مردم و مسوولان و عملی نشدن آرمان های انقلاب و نظام است.

اصغرپور با اشاره به تشکیل ۱۶ کمیته تخصصی برای برگزاری مراسم دهه فجر در این شهرستان یادآور شد: مراسمدهه فجر باید مردم محور شود چراکه حضور مردم به این مناسبت زینت می بخشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =