۵ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۳۰
کد خبرنگار: 840
کد خبر: 83647378
۳ نفر

برچسب‌ها

افسانه آروند، خبرنگار ایرنا به رحمت خدا رفت

استان‌ها - ایرنا - امروز یکی از فرزندان ایرنا را از دست دادیم. عزیزی که سال‌های متمادی را با خرمی دل و روشنی جان در عرصه رسانه، قلم می‌زد و زبان دل مردم دیار خود بود.

امروز «افسانه آروند» به رحمت حق لبیک گفت و به دیار دوست شتافت که همگان دیر یا زود بر آستان او سر می نهیم. اما چه خوش بُوَد آنکه همچون افسانه،  گلبانگ سربلندی بر آسمان زند. امروز، خمین، دلیجان و محلات بی افسانه ماند. شیرزنی که به تنهایی تمام خبرهای این خطه را یک تنه منعکس می کرد اما شوربختانه چند ماهی بود که توانش را بیماری سرطان گرفته بود.

سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی فقدان این عزیز از دست رفته را ضایعه ای دردناک بر پیکره خود می داند.

مدیریت و همکاران خبرگزاری جمهوری اسلامی، درگذشت مرحومه مغفوره «افسانه آروند» را به خانواده محترمشان بویژه همسر و سه فرزند دلبندشان تسلیت می گویند و از خداوند منان علو درجات برای آن مرحومه صبر و اجر برای بازماندگان آن عزیز تازه سفر کرده را مسئلت می کنند.خدایش بیامرزاد.

افسانه آروند متولد بیستم شهریور ۱۳۵۲ بود. او سال ها جنوب استان مرکزی را پوشش خبری می داد. از بیست و پنجم فروردین امسال به سرطان مبتلا شد و پس از چندماه تلاش برای درمان سرطان، متأسفانه جسمش دیگر توان ایستادگی را نداشت و امروز بعد از اذان صبح بعد از سه روز کما در بیمارستان تخصصی آیت الله خوانساری اراک دعوت حق را لبیک گفت. قرار است پیکر آن مرحوم در شهرستان خمین یکشنبه ( ششم بهمن) تشییع شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =