استقبال مردم باعث افزایش تعداد پروازهای خرم آباد - مشهد می‌شود

خرم‌آباد - ایرنا - مدیر فرودگاه خرم‌آباد گفت: استقبال مردم باعث افزایش تعداد پروازهای خرم آباد - مشهد می شود که در این راستا آژانس های هواپیمایی باید اقدامات مناسب را فراهم کنند.

علی کاملی روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پنجم بهمن ماه نخستین پرواز خرم‌آباد- مشهد و بالعکس در این فرودگاه برقرار شد.

وی افزود: پس از اینکه سال پیش، پروازهای خرم‌آباد- مشهد متوقف شد، برای برقراری مجدد آن مسیر پیگیری و تلاش زیادی صورت گرفت که خوشبختانه موفقیت‌آمیز بود.

وی گفت: فعلاً فقط یک روز در هفته به مقصد مشهد پرواز صورت می گیرد و اگر استقبال خوب باشد روزی یک پرواز رفت و برگشت به مشهد مقدس خواهیم داشت.

وی ادامه داد: مسافران برای زمان برگشت می‌توانند از طریق آژانس‌های هواپیمایی پیگیر شوند که متاسفانه فعالیت این آژانس‌ها در لرستان مثبت ارزیابی نمی شود.

کاملی بیان کرد: آژانس‌ها می‌توانند در این زمینه بهتر عمل کنند و بدون شک اگر استقبال مردم خوب باشد تعداد پروازهای هفتگی به مقصد مشهد افزایش می‌یابد.

کرمانشاه و ایلام که همجوار لرستان هستند به ترتیب هفته‌ای ۵۶ و ۱۴ پرواز به مقصد مشهد دارند و خرم‌آباد نیز با توجه به جمعیت کاملاً شیعه می‌تواند پروازهای بیشتری داشته باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =