۵ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۴۹
کد خبرنگار: 2182
کد خبر: 83647275
۰ نفر

برچسب‌ها

سمن‌ها در مسیر مصلحت جامعه فعالیت کنند

کرمانشاه- ایرنا- فرماندارجوانرود گفت: سمن‌ها (سازمان‌های مردم نهاد) باید در اجرای فعالیت‌های خود با نگاه جامع در مسیر منفعت و مصالح جامعه حرکت کرده و خروجی فعالیت آنها باید اصلاح امور باشد.

رستگاریوسفی روز شنبه در نشست بررسی مسائل و مشکلات تشکل های مردمی جوانرود با بیان اینکه سمنها باید مستقل عمل کنند، افزود: نگاه و هدف سازمان های مردم نهاد معنوی و انسانی است نه در راستای اهداف اشخاص و گروه ها.

وی با اشاره به اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی باید از ظرفیت سمن ها به نحو مطلوب استفاده کنند اظهارداشت: سازمان های مردم نهاد با نگاه تیزبینانه کاستی های جامعه را شناسایی کرده و به دستگاه‌های مربوطه منعکس کنند.

فرماندار جوانرود خاطرنشان کرد: حرکت در قالب اصلاح امور و وحدت جامعه از مهمترین مواردی است که سازمان های مردم نهاد باید آنها را در نظر بگیرند.

یوسفی یادآور شد: از دیگر اهداف سمن ها بالابردن حس مسوولیت مردم نسبت به مسائل جامعه است تا مردم نسبت به مسائل آن بی تفاوت نباشند و این مشکل به دست نهادهای مردمی حل شود.

بیش از ۱۲ سمن در شهرستان جوانرود در زمینه های مختلف امور خیریه، محیط زیست و فرهنگی و اجتماعی فعال است و سه سمن دیگر در حال صدور مجوز می باشند.

شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.

برچسب‌ها