تاکید استاندار یزد بر ضرورت تامین کالاهای اساسی مردم در شب عید

یزد - ایرنا- استاندار یزد گفت: تمام دستگاه‌ها برای تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در روزهای پایانی سال و شب عید تلاش کنند.

محمدعلی طالبی روز شنبه در ستاد تنظیم بازار استان یزد همکاری اصناف و تولید کنندگان با دستگاه های دولتی را در این خصوص ضروری خواند و افزود:آرامش و آسایش و رفاه بیشتر مردم باید فراهم شود.

وی اظهار داشت: بررسی ظرفیت‌ها و کمبودها موجود در بازار استان باید توسط ستاد تنظیم بازار بررسی تا برنامه ریزی دقیقی در زمینه صورت گیرد.

همچنین رییس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان یزد در این نشست افزود: هم اکنون  هر کیلو گوشت گوسفند در بازار استان با قیمت هفتاد و هفت هزار تومان عرضه می‌شود.

محمدرضا علمدار یزدی افزود:  همچنین هرکیلوگرم گوشت گاو و گوساله شصت و پنج هزار تومان ، تخم مرغ  هشت هزار و ۹۰۰ و مرغ هم با قیمت هر کیلو دوازده هزار و ۹۰۰ تومان در بازار به فروش می‌رسد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد  اظهار داشت: ۶۰۰ تن سیب درختی  زرد و قرمز و یکهزار تن پرتغال والنسیا برای استان در نظر گرفته شده است .

علمدار یزدی گفت: شهروندان می‌توانند هر گونه تخلف در فروش و عرضه کالاهای اساسی را به سازمان صمت و یا سازمان تعزیرات استان اطلاع دهند.

کارگروه ستاد تنظیم بازار استان یزد هر هفته روزهای شنبه برگزار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها