سیل سیستان وبلوچستان نمایش همدلی بود

زاهدان- ایرنا- مدیرکل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان گفت: سیل در جنوب این استان مشکلات بسیاری را به دنبال داشت اما در کنار این همه تلخی مشکلات شهد وفاق، همدلی، پای کار بودن همگان بسیار دلچسب بود.

محمود دولت کردستانی روز شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه رسانه‌ها نباید بگذارند که مردم سیلزده در سیستان و بلوچستان به فراموشی سپرده شوند اظهار داشت: رسانه‌ها باید به حمایت، پشتیبانی و پوشش خبرهای سیل بپردازند و میزان بودجه‌هایی که توسط مسوولان ارائه می‌شود را تا تحقق آن پیگیری کنند.

وی به فضای مجازی به عنوان فرصت یا تهدید اشاره کرد و افزود: فضا مجازی نقش مهمی در نمایش دادن مشکلات و نشان دادن نیازهای مردم این منطقه داشت اما در این میان برخی افراد با سوء استفاده و انتشار اخبار و تصاویری غیر واقعی به دنبال ایجاد منفعت‌های شیطانی خود بودند.

مدیرکل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان با بیان اینکه در آستانه ایام الله ده فجر و انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار داریم گفت: رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها باید در امید بخشی و نمایش دستاوردهای نظام نقش پررنگی ایفا کنند.

وی ادامه داد: همچنین روابط عمومی‌های با ایجاد مستند از تلاش‌های صورت گرفته هر دستگاه در حوزه سیل سیستان و بلوچستان علاوه‌بر نمایش زحمات این دستگاه‌ها باعث امید در دل مردم و نا امیدی دشمن و توطئه‌های آن شوند.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =