بیستمین همایش ملی "مهندسی سطح" به میزبانی اصفهان برگزار می‌شود

اصفهان- ایرنا- بیستمین همایش ملی مهندسی سطح و نخستین کنفرانس "آنالیز تخریب و تخمین عمر" ۱۵ بهمن امسال به مدت سه روز به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار خواهدشد.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان، بیستمین همایش ملی "مهندسی سطح" با محوریت "فناوری سطح در مهندسی پزشکی" به صورت تخصصی به بیان مشکلات صنعتی در این زمینه و ارائه راهکارهای آن می‌پردازد.

ارائه مقاله‌های پذیرفته شده به صورت شفاهی و پوستر، سخنرانی‌های کلیدی توسط استادهای برجسته و مدیران صنعت، برپایی نمایشگاه دستاوردهای صنایع و شرکت‌های دانش‌بنیان و برگزاری کارگاه‌های آموزشی، از جمله برنامه‌های بیستمین همایش ملی مهندسی سطح در دانشگاه صنعتی اصفهان عنوان شده‌است.

علوم و فناوری سطح در مهندسی پزشکی، علوم و مهندسی سطح در صنایع، آنالیز تخریب و تخمین عمر تجهیزات صنعتی، از جمله مهم‌ترین موضوعات همایش ملی "مهندسی سطح" و نخستین کنفرانس "آنالیز تخریب و تخمین عمر" است که کارشناسان صنعت نیز با ارائه گزارش‌ها و ایده‌های فنی در قالب مقاله‌های کوتاه، سعی در پیشبرد این علم در کشور خواهندداشت.

در بخش دیگر این همایش، کارگاه‌های آموزشی با موضوعاتی همچون مهندسی آسیب قطعات صنعتی و فراکتوگرافی پیشرفته، جوشکاری سطحی و رویه سختی برای مقابله باسایش، مهندسی پوشش های نانوساختار سخت و مقاوم ایجاد شده به روش PVD، کشت سلول روی داربست های مهندسی بافت، فرایند اصلاح سطح نانو مواد برای کاربردهای پزشکی، کاربرد آنالیز های پیشرفته XPS & ToF-SIMS در مهندسی سطح و مهندسی پزشکی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی اینترنتی http://surfaceseminar.ir مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =