۵ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۰۱
کد خبرنگار: 2158
کد خبر: 83646956
۰ نفر

برچسب‌ها

۹ نفر در بروجرد بر اثر تیوپ سواری مصدوم شدند

بروجرد - ایرنا - مسئوول اورژانس ۱۱۵ بروجرد گفت: ۹ نفر دراین شهرستان بر اثر تیوپ سواری دچار شکستگی در ناحیه دست و پا شدند.

علی کتیراچی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هر ساله با شروع فصل زمستان و بارش برف، تیوپ سواری  و برف بازی در اطراف شهر و ارتفاعات بروجرد رونق دارد که رعایت نکردن نکات ایمنی در این تفریح زمستانی حادثه ساز باعث شکستگی دست و پا و در برخی موارد صدمات جبران ناپذیر می شود.

وی اظهار داشت: طی روز های پنجشنبه و جمعه تعداد هشت نفر از مردم بروجرد که اغلب از جوانان و نوجوانان هستند در اثر تیوپ بازی بر روی برف مصدوم شدند.

وی تاکید کرد: تماشای صحنه های تیوپ سواری از فاصله نزدیک برای تماشاگران نیز خطرناک است و به دفعات اتفاق های ناخوشایندی برای آنان رخ داده به طوریکه برخی از آنان برای همیشه از وجود تن سالم محروم و به عبارتی زمین گیر شده اند.

مسئول اورژانس ۱۱۵ بروجرد گفت: یک نفر در روستای دره صیدی نیز بر اثر سقوط از پشت بام دچار شکستگی شد که به بیمارستان چمران منتقل و تحت درمان قرار گرفت.

کتیراچی افزود: شهروندان با توجه به یخ زدگی معابر و کوچه ها در هنگام تردد مراقب باشند تا دچار سانحه نشوند.

وی بیان کرد: خانواده ها نیز باید مراقب فرزندان خود باشند و در هنگام بازی و تیوپ سواری، شیب های تند را برای بازی انتخاب نکنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =