استفاده از ظرفیت جوانان، محور برنامه های دهه فجر باشد

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: استفاده از ظرفیت جوانان و نوجوانان باید محور برنامه های ایام الله دهه فجر باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی روز شنبه در نشست اعضای کانون‌های فرهنگی استان اظهار داشت:برنامه های بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی باید با محوریت جوانان تدوین و اجرا شود تا ارتباط بین نسلی تقویت شده و جوانان به صورت ملموس و عینی با دستاوردهای انقلاب اسلامی آشنا شوند.

وی تاکید کرد: باتوجه به تاکید مقام معظم رهبری بر فعالیت و همکاری جوانان در امور جامعه، دیدگاه این قشر باید در برگزاری برنامه‌های ایام دهه فجر لحاظ شود.

وی افزود: جوانان با شرکت در برنامه‌ های دهه فجر برای زنده نگه داشتن نام انقلاب اسلامی تلاش کنند و در صورت لزوم نظرات آنها در برنامه های این ایام مصوبه می‌شود.

امام جمعه خرم‌آباد تصریح کرد: نسل جوان باید نقش بیشتری در برنامه های این ایام داشته و در همه امور جامعه شرکت کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی افزود: کانون‌های فرهنگی استان باید برای ایام دهه فجر برنامه‌ریزی‌های خود را اعلام و براساس زمانبندی انجام دهند.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: 28 سازمان مردم نهاد در حوزه ورزش استان فعالیت دارند.

سیدعلی کریمی افزود: سال گذشته  بیش از یکهزار و ۲۰۰ برنامه در حوزه ورزش انجام شد و پیش بینی می‌شود امسال یکهزار ۵۰۰ برنامه‌ فرهنگی و ورزشی انجام شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =