پنج نمایشگاه تخصصی و عمومی امسال در کردستان دایر می‌شود

سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی کردستان گفت: پنج نمایشگاه تخصصی و عمومی در دو ماه پایانی سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان در شهر سنندج دایر می‌شود.

علیرضا فروتن روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: نمایشگاه فرش دستباف و تابلو فرش در این مکان تا دیشب بر پا بود.

وی اضافه کرد: نمایشگاه عرضه محصولات غذایی شامل شیرینی و شکلات و دوازدهمین نمایشگاه لوازم خانگی و تجهیزات آشپزخانه نیز تا پایان ماه جاری در این مکان برپا می‌شوند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی کردستان افزود: نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان با حضور هیات تجاری از اقلیم کردستان عراق هم از ۲۹ بهمن تا ۲ اسفند در سنندج دایر می‌شود.

فروتن یادآور شد: از دیگر نمایشگاه‌هایی که در اسفند امسال برپا می‌شود نمایشگاه‌های گل و گیاه و عرضه مستقیم کالا به مناسبت آغاز سال جدید است.

وی تاکید کرد: رشد و توسعه سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف تولیدی و خدماتی اعم از کشاورزی، صنعتی و معدنی، آشنایی با تولیدات واحدهای تولیدی داخلی و خارجی از جمله اهداف برگزاری نمایشگاه بین‌المللی است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی کردستان گفت: فراهم  کردن زمینه لازم برای دسترسی مصرف کنندگان به کالاهای مرغوب و با کیفیت و قیمت مناسب و ایجاد زمینه رقابت آزاد و سالم از دیگر هدف‌هایی است که این شرکت نمایشگاهی آنها را دنبال می‌کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =