پیش‌بینی شرکت آمریکایی؛ رتبه سی‌اُم پایان کار ایران در المپیک توکیو

تهران- ایرنا- براساس پیش‌بینی یک شرکت آمریکایی، کاروان ایران در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو در مجموع با کسب ۹ مدال در رتبه سی‌ام به کار خود را پایان می‌دهد.

شرکت Gracenote در تازه‌ترین پیش‌بینی خود پس از بررسی داده‌ها و فراداده‌های المپیک، ژاپن میزبان المپیک ۲۰۲۰ را با ۳۰ طلا در رده چهارم قرار داد و تنها کشورهای چین و آمریکا و روسیه بالاتر از آن قرار دارند.

این تعداد طلا برای ژاپنی‌ها که پیش‌تر یعنی در المپیک ۲۰۱۶ روی تنها ۱۲ طلا و در مجموع ۴۱ مدال کسب کرده بودند، پیشرفتی قابل توجه محسوب می‌شود.

با توجه به اطلاعات و داده‌های این شرکت در مجموع ۴۴ رویداد ورزشی جدید یا بازگشته در این دوره از المپیک حضور خواهند داشت که از ورزش‌های کاملا جدید همچون صخره‌نوردی، کاراته،  بسکتبال سه نفره تا رویدادهای جدید در ورزش‌های سنتی همچون تیراندازی و شنا نوسان می‌کند.

در پیش‌بینی این شرکت برای کاروان ایران سه طلا، ۲ نقره و چهار برنز و رده سی‌اُم تخمین زده شده است.

در پیش‌بینی این دوره کشور آمریکا با ۴۷ طلا، ۳۶ نقره و ۳۴ برنز و مجمو ع ۱۱۷ مدال در رتبه نخست، چین با ۴۳ طلا، ۲۳ نقره و ۲۱ برنز و مجموع ۸۷ مدال در رده دوم و روسیه در صورتی که بتواند رای دادگاه حکمیت ورزش (کاس) را در خصوص محرومیت چهار ساله سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ به سود خود بازگرداند، با ۲۵ طلا، ۲۲ نقره و ۱۹ برنز در رده سوم قرار خواهد گرفت.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha