کلهر: پرسپولیس شایسته تکرار موفقیت‌های سال‌های اخیر است

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این تیم پرسپولیسی شایسته تکرار موفقیت‌های گذشته است.

«محمود کلهر» روز شنبه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به برطرف شدن مشکل میزبانی تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا افزود: باید از درایت وزارت ورزش و جوانان، مسوولان فدراسیون فوتبال ‌و مدیران عامل چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان تشکر کرد که راه‌کار خوبی برای حل این مشکل در نظر گرفتند. وزارت ورزش و جوانان هم به خوبی این مساله را مدیریت کرد و به عنوان بزرگ‌تر عملکرد بسیار عالی داشت و این اقدامات را می‌توان از بهترین تصمیمات این وزارتخانه در چند سال اخیر دانست.

وی با اشاره به حضور «یحیی‌ گل‌محمدی»  در پرسپولیس گفت: او از زمانی که به پرسپولیس آمده مدیریت خوبی در تیم حاکم کرده و سازماندهی خوبی داشته است. آنطور که واضح است،  او توانسته بازیکنان و اعضای تیم را یکدل‌تر از قبل کند و به نظر من  در حال حاضر امید بیشتری به موفقیت پرسپولیس در رقابت‌های پیش رو دارند.

پیشکسوت پرسپولیس اضافه کرد: باید از تصمیم «محمدحسین انصاری‌فرد» در انتخاب گل‌محمدی هم تشکر کرد چرا که او با انتخاب درستی که داشت باعث شد نه تنها لطمه‌ای به موفقیت‌های پرسپولیس وارد نشود، بلکه بهتر هم شود. انتخاب گل‌محمدی بسیار هوشمندانه بود.

کلهر در رابطه با دیدار پیش روی سرخ‌پوشان برابر  تراکتور در هفته هفدهم لیگ برتر خاطرنشان کرد: بازی با  تراکتور بازی سختی است و به طور حتم تیم به حمایت هواداران در این مسابقه نیاز  دارد. به این پرسپولیس بسیار امیدوار هستم چرا که گل‌محمدی مربی بسیار باهوشی است که در این مدت توانسته نقاط ضعف تیمش را بهبود ببخشد.

وی خاطر نشان کرد: امیدوارم با جذب استوکس تیم کامل شود. از طرفی خیلی خوشحال هستم. «علیرضا بیرانوند» هم در پرسپولیس ماندگار شد. به طور حتم حضور بهترین دروازه‌بان و بازیکن آسیا می‌تواند به نفع پرسپولیس باشد.  

پیشکسوت پرسپولیس گفت: به طور حتم در حال حاضر بازیکنان بسیار خوبی در پرسپولیس هستند که جمع آنها در کنار هم می‌تواند همه را به تکرار قهرمانی‌ها مانند سال‌های گذشته امیدوار کند. این تیم کاملا شایسته کسب چهارمین قهرمانی متوالی است و  خوشحالم که این‌بار این اتفاق با یک تیم تمام پرسپولیسی رخ می‌دهد.

کلهر گفت: این جای خوشحالی دارد که تمام مسوولان حال حاضر تیم از مدیرعامل گرفته تا مدیر تیم همه پرسپولیسی هستند و امیدوارم این روند به کارگیری از پیشکسوتان همچنان ادامه داشته باشد و شاهد این نباشیم که تغییراتی در باشگاه صورت بگیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =