۵ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۸:۵۹
کد خبرنگار: 2215
کد خبر: 83646500
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۵۲ قهوه خانه در تهران از پلیس اخطار گرفتند

تهران -ایرنا- معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی پایتخت از تذکر و اخطار تعطیلی به ۱۵۲ واحد صنفی قهوه خانه در سطح شهر تهران و پلمب ۲ واحد صنفی متخلف دیگر خبر داد. 

سرهنگ نادر مرادی امروز به پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت گفت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و ساماندهی صنوف شامگاه یکم بهمن طرح نظارت و کنترل بر واحدهای صنفی قهوه خانه در سطح شهر تهران اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه طرح مذکور که با مشارکت همه  ادارات نظارت بر اماکن عمومی پایگاه های ۹ گانه پلیس امنیت تهران بزرگ اجرا شد، افزود: در این عملیات، در مجموع از ۱۷۹ واحد صنفی قهوه خانه بازدید شد و به ۱۲۷ واحد صنفی رعایت قوانین تذکر و ۲۵ واحد صنفی اخطارپلمپ دریافت کردند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی پایتخت افزود: دو قهوه خانه نیز به علت عدم رعایت قوانین صنفی برابر دستور قضائی پلمب شد و متصدی آنها نیز به پلیس امنیت عمومی انتقال یافت.

این مقام انتظامی افزود: عدم رعایت ضوابط و مقررات صنفی از جمله عدم پروانه کسب، برخی رفتارهای هنجار شکن، فعالیت خارج از رسته شغلی، پذیرایی از افراد معلوم الحال، آلودگی صوتی، ایجاد مزاحمت برای اهالی و ساکنان اماکن همجوار، و فعالیت در ساعات پایانی شب از جمله تخلفاتی بوده که منجر به برخورد با قهوه خانه های متخلف شده است.

وی با اشاره به تداوم و تشدید این گونه برنامه ها و اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس، از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =