۴ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۰۷
کد خبرنگار: 1184
کد خبر: 83646317
۰ نفر

برچسب‌ها

۲ سارق مسلح در ایرانشهر به هلاکت رسیدند

زاهدان- ایرنا- رییس شورای تامین و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر گفت: ۲ نفر از سارقان مسلح و مخلان امنیت در درگیری با ماموران انتظامی در این شهرستان به هلاکت رسیدند.

ابوذر کوثری شامگاه جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر اساس گزارشات ارسالی از منابع مردمی مبنی بر حضور سارقان مسلح برای سرقت در منطقه بزپیران در خروجی ایرانشهر به سمت چابهار، نیروهای انتظامی به منطقه اعزام شده و سارقان مسلح شروع به تیراندازی به سمت عوامل و خودروهای انتظامی کردند.

وی افزود: در پی هدف قرار گرفته شدن و اصابت چندین گلوله به خودرو انتظامی و در واکنش به این تیراندازی، ماموران انتظامی بر اساس قانون بکارگیری سلاح این ۲ سارق مسلح را به هلاکت رساندند.

فرماندار ایرانشهر ضمن قدردانی از همکاری مردم و معتمدان با نیروهای انتظامی و امنیتی اظهار داشت: این افراد هر یک دارای سابقه و پرونده قضایی سنگین از جمله شرارت و اقدام مسلحانه علیه شهروندان ایرانشهر، توابع و شهرستان چابهار را در پرونده خود دارند. 

وی بیان کرد: پدیده سرقت‌های مسلحانه و خرده ناامنی‌ها دیر وقتی است که چهره فرهنگی شهر را تحت الشعاع قرار داده و تبدیل به مانعی بزرگ برای جلب سرمایه گذاری و توسعه شده است.

کوثری گفت: ضرورت دارد مقابله با هر گونه اقدام مسلحانه و خشن که باعث سلب امنیت و آرامش شهروندان می‌شود تداوم پیدا کند.

وی تاکید کرد: افرادی که دارای سلاح غیرمجاز هستند سلاحهای خودشان را تحویل دهند تا مشمول رافت اسلامی شوند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =