۴ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۰۵
کد خبرنگار: 2051
کد خبر: 83646297
۰ نفر

برچسب‌ها

تولید محتوای فضای مجازی نیازمند ساماندهی است

اراک - ایرنا - جانشین فرماندهی سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: تولید محتوای فضای مجازی نیازمند ساماندهی است و باید به سلامت، کارآمد و ایمن‌سازی این فضا توجه شود.

سرهنگ پاسدار «محسن گلشن زاده» روز جمعه در آیین اختتامیه نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای فعالان بسیج استان مرکزی، افزود: فعالیت بسیحیان به عنوان نیروهای مردمی در فصای مجازی به خصوص در مقوله تولید محتوا از برنامه‌های اصلی سپاه روح‌الله است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه بسیج همیشه در طول انقلاب اسلامی نقش آفرین بوده و در صحنه های مختلف از ارزش ها دفاع کرده امروز بسیج باید در فضای مجازی که دشمن در آن متمرکز شده، نقش موثر داشته باشد.
جانشین فرماندهی سپاه روح‌الله استان مرکزی بیان کرد: امروز دشمن سه راهبرد کوتاه، میان و بلند مدت، در برابر کاربران فضای مجازی در پیش گرفته، که به صورت شبانه روزی درحال کار و ایجاد عملیات روانی در فضای مجازی است و برای تک تک لحظات ما برنامه دارد و لذا می طلبد که بیشتر در این حوزه فعالیت کنیم.
سرهنگ پاسدار گلشن‌زاده اظهار داشت: آنچه که امروز در فضای مجازی برای ما باید اهمیت داشته باشد تولید آثار فاخر با توجه به فرهنگ ناب ایرانی اسلامی است چرا که در بسیاری از اوقات ما بدون شناخت محتوا تنها به دنبال توزیع محتوا هستیم.
وی ادامه داد: ایجاد زیرساخت های بومی در فضای مجازی امروز باید اولویت مسوولان باشد چرا که غلبه بر اهداف عملیات روانی دشمن نیازمند داشتن زیرساخت های بومی در فضای مجازی است.
جانشین فرماندهی سپاه روح‌الله استان مرکزی اضافه کرد: بسیجیان و نخبگان جامعه امروز باید به دنبال ایجاد فضای مجازی پاک و مقابله با هرگونه تهدیدات دشمن باشند چرا که دشمن از فضای مجازی امروز به عنوان یک سلاح استفاده می کند و ما باید فضای واکنش گری را به فضای کنش گری علیه تهاجمات و فضای حمله به نقاط اصلی دشمن تبدیل کنیم که در این صورت قطعا می توان نتایج و بهره بهتری دریافت کنیم.
بیش از یکصد اثر در این رویداد فرهنگی شرکت داشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =