قهرمان المپیک لندن: همه توانمان را برای میزبانی خوب جام تختی به کار بردیم

تهران - ایرنا - دارنده مدال طلای کشتی فرنگی در بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن گفت: در حد توانمان سعی کردیم تا میزبان خوبی برای رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام جهان پهلوان تختی در شیراز باشیم.

«امید نورزی» دارنده مدال طلای جهان و المپیک افزود: خوشحال هستیم که توانستیم میزبان خوبی برای مسابقات جام جهان پهلوان تختی در شیراز باشیم.

وی ادامه داد: تا آنجا که در توانمان بود با کمک استاندار، مدیرکل و رئیس هیأت کشتی به دنبال این بودیم که این رقابت‌ها را به بهترین نحو برگزار کنیم و خدارا شکر همه چیز خوب است و شرایط اسکان، تغذیه و ترانسفر و برگزاری مسابقات در حد عالی بود.

نوروزی تصریح کرد: در حال حاضر رقابت‌ها بدون هیچ حاشیه و مشکلی در حال انجام و رو به پایان است.

قهرمان المپیک لندن گفت: خانواده کشتی تمام تلاششان را می‌کنند تا مسابقات را به نحو احسن برگزار کنند، اما در بعضی از زمان‌ها و مکان‌ها شرایط ایده‌آل را در اختیار نداریم.

وی در مورد بهبود شرایط برگزاری جام تختی تصریح کرد: برگزاری مسابقات یک کار گروهی است و باید سعی کنیم که با تقسیم کار و مشارکت بیشتر افراد طوری برنامه‌ریزی کنیم که هرکسی به نحو احسن شرح وظایف خود را انجام دهد.

مسابقات رده‌بندی و فینال چهلمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام تختی در حالی عصر امروز (جمعه) در سالن شهید دستغیب شهر شیراز در حال برگزاری است که «حمید سوریان» نایب رئیس فدراسیون، «امید نوروزی» و «قاسم رضایی» که ۳ مدال طلای تاریخی کشورمان را در المپیک لندن کسب کردند به همراه «محمد بنا» سرمربی این تیم از نزدیک شاهد این مسابقات هستند.

«حسن رنگرز» مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی و دارنده مدال طلای کشتی فرنگی جهان نیز نظاره‌گر این مسابقات است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =