۴ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۴۵
کد خبرنگار: 756
کد خبر: 83646241
۰ نفر

برچسب‌ها

آخرین وضعیت راه‌ها / ترافیک در محور هراز

تهران- ایرنا- مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک سنگین در محور هراز حدفاصل مبارک آباد تا پیست آبعلی خبر داد.

بر اساس گزارش روز جمعه این مرکز از آخرین وضعیت محورهای شمالی؛ ترافیک در محور هراز حدفاصل مبارک آباد تا پیست آبعلی سنگین و  محورهای چالوس، فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت روان است.

گزارش آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها نیز از ترافیک سنگین در آزاد راه قزوین - کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و نیز ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین محدوده ساسانی حکایت دارد.

 آخرین وضعیت جوی راه ها نیز بیانگر بارش برف و باران در برخی محورهای استان‌های اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان و زنجان و  بارش باران در برخی از محورهای استان‌های هرمزگان و سیستان و بلوچستان است.

مرکز مدیریت راهها به هموطنان توصیه کرده است برای تردد در محورهای کوهستانی و برفگیر کشور زنجیرچرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

محورهای مسدود شریانی نیز شهداد - نهبندان، رودبار - ایرانشهر، جاسک - میناب، زهکلوت - ایرانشهر و جاسک -چابهار گزارش شده است.

محدودیت تردد با تغییر مسیر نیز محور بندرلنگه - بندرخمیر (آبنمای کنخ) را شامل می شود که تردد از مسیر جایگزین «محور دژگان» خواهد بود .

محورهای دارای انسداد فصلی نیز  محور شمشک - دیزین، اولنگ - شاهرود، سی سخت - پادنا، وازک - بلده، گنجنامه - تویسرکان، پونل - خلخال و سروآباد - پاوه است.

محورهای مسدود غیر شریانی شامل فریمان – ژرف - زاوه، مهاباد - بوکان، فنوج – کتیج - رمشک و  جاسک - بشاگرد گزارش شده است.

برای مشاهده آخرین وضعیت و پرداخت هزینه عوارض آزادراهی خودروی خود می‌توانید به وب سایت آنیرو مراجعه نمائید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =