جای خالی حاج قاسم‌ را با تلاش صادقانه پر کنیم

کرمان - ایرنا - امام‌جمعه موقت کرمان با بیان اینکه همه باید تلاش کنیم تا جای خالی سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی را پر کنیم افزود: اگر امروز این شهید بزرگوار زنده بود قطعا مانع از رونمایی معامله قرن می شد.

 حجت الاسلام محمد صباحی در نماز این هفته کرمان  با اشاره به اینکه  نبود سردار سلیمانی و یارانش برای ملت ایران و آزادگان جهان بسی دشوار است،اظهار داشت : ولی  می‌توان با اراده و اخلاص حاج قاسم‌ها را تربیت و به جهان اسلام تقدیم کرد.

خطیب جمعه کرمان ضمن تسلیت ایام فاطمیه گفت : سردار سلیمانی یکی از دوست داران و ارادتمندان واقعی به حضرت فاطمه زهرا (س) بود و ۴۱ سال در جهاد و جبهه تلاش کرد و با رفتنش داغی عظیم بر دلمان ماندگار شد.

حجت الاسلام صباحی با تاکید بر اینکه راه تسلی داغ بزرگ نبود سردار سلیمانی در این است که اول همه باهم تلاش کنند جای این شهید بزرگوار را پرکنند ، افزود: شهید سلیمانی در تمامی ابعاد سازندگی، فرهنگی و اقتصادی پیشقدم بود و جای خالی سردار سلیمانی را باید با تلاش شبانه روزی و کار جدی در تمامی عرصه ها پرکنیم .

وی ادامه داد: جوانان کرمانی باید زندگی و جوانی حاج قاسم را سر لوحه قرار دهند و به سادگی، اخلاص، پاکی و نان حلال خوردن در زندگی وی توجه کنند و اگر تربیت جوانان ما مثل شهید سلیمانی صورت گیرد، نبود این سردار بزرگ جبران خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =