حضور پرشور مردم در انتخابات انتقام سخت از دشمن  است

خرم آباد- ایرنا - امام جمعه پلدختر گفت: از آنجا که حضور مردم در صحنه های مختلف مشت محکمی بر دهان استکبار است حضور پرشور در انتخابات نیز انتقام سخت از دشمنان است.

 حجت الاسلام سید محسن موسوی در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت:خواست دشمن شرکت نکردن در انتخابات است و دوست ندارندحضور چشمگیر باشد از این رو ، حضور حداکثری ملت ایران در انتخابات دوم اسفند ، کشور را بیمه می کند.

وی به سیل فروردین نیز اشاره کرد و افزود: با توجه به مراجعه چندین نفز از سیلزدگان و تماس های آنها با دفتر نهاد امامت جمعه ،تسهیلاتی که به آندسته از سیلزدگان که منازل مسکونی آنها به طور کامل تخریب شده پرداخت کرده اند کفایت نمی کند.

امام جمعه پلدخترگفت: 90 درصد سیلزدگان  تنها توانسته اند از طریق تسهیلات منازل خود را تا حد سقف بسازند و دیگر چیزی در بساط ندارند و برخی از آنها خانواده ای چند نفره در یک اتاق در فصل سرما زندگی می کنند که این زیبنده مردم هویزه ثانی نیست.

حجت الاسلام موسوی افزود:با توجه به قول هایی که در این رابطه در سفر رئیس برنامه و بودجه کشور به مردم پلدخترداده شده، نامه ای به استاندار لرستان مبنی بر اعطای تسهیلات به مردم پلدختر ، معمولان و روستاها جهت تکمیل منازل سیلزده خود تنظیم و ارسال شدکه امید است بعد از رویت نامه در این رابطه اقدام عاجل صورت گیرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =