امام جمعه آستارا: حفظ اقتدار فرهنگی ایران در منطقه رسالت همگانی است

آستارا - ایرنا - امام جمعه آستارا گفت: شکست اقتدار پوشالی آمریکا در حمله موشکی سپاه به پایگاه آن در عراق، موجب وحدت و نمایش توانمندی فرهنگی ایران در منطقه شد و این دستاورد باید با همت همگانی حفظ شود.

حجت الاسلام کاظم حافظ نیا در خطبه های آئین عبادی سیاسی نماز جمعه در مصلای آستارا اظهار کرد: حراست و تقویت توان فرهنگی کشور، باعث ارتقای توانمندی در حوزه های سیاسی و اقتصادی نیز خواهد شد.

وی ادامه داد: باید به جای دلخوشی به وعده ها و خنده های دروغین دولت های اروپایی و آمریکا، با تبعیت از ولایت فقیه و تقویت بخش های اقتصادی و فرهنگی به آینده کشور امیدوار باشیم.

وی افزود: کنفدراسیون فوتبال آسیا تحت فشار رژیم صهیونیستی، ایران را برای میزبانی رقابت های لیگ قهرمانی آسیا ناامن خوانده است و این توطئه برای ناامیدی جوانان، شکست خواهد خورد و ورزشکاران، مربیان و پیشکسوتان فوتبال ما در برابر آن تصمیم نسنجیده موضع خوبی اتخاذ کردند.

امام جمعه آستارا گفت: داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی به تصمیمات شورای نگهبان در چارچوب قانون، تمکین و از حاشیه پردازی پرهیز کنند و ولایتمداری، شجاعت، دقت بر تکلیف و داشتن بصیرت از ویژگی های یک نماینده مجلس است.

حافظ نیا افزود: مردم آستارا حرمت ایام فاطمیه را حفظ کردند و در سالروز شهادت حضرت فاطمه (س)، پیکر یک شهید گمنام در این شهرستان تشییع و دفن خواهد شد.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =