ترافیک در جاده هراز پرحجم و سنگین است

تهران- ایرنا- معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان‌ تهران اعلام کرد: تردد خودروها در مسیر هراز بسیار پرحجم و سنگین است از رانندگان درخواست می شود جاده فیروزکوه را برای سفر انتخاب کنند.

عادل مصدقی عصر جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: ترافیک در مسیرهای تهران- کرج و همچنین امامزاده داود (ع) به سمت تهران نیز نیمه سنگین است.

معاون راهداری استان تهران ادامه داد: در مسیرهای قم، پاکدشت و فشم به سمت تهران تردد خودروها بصورت پرحجم در جریان است.

وی همچنین درباره وضعیت جوی در جاده های استان تهران نیز گفت: در حال حاضر هیچ سامانه بارشی در استان فعال نیست اما طبق پیش بینی هواشناسی از ساعات آینده این سامانه بارشی مسیرهای کوهستانی و شمالی استان تهران را فرا می گیرد.

به گفته مصدقی، تیم های عملیاتی راهداری در تمامی مسیرهای استان حضور دارند و در صورت نیاز خدمات برف روبی و شن پاشی را نیز انجام می دهند.

وی خاطرنشان کرد: در بارش ساعات بامدادی چهارشنبه تا روز پنجشنبه عوامل راهداری در جاده های استان تهران حدود ۴ هزار تن نمک و شن پاشی کردند.

معاون راهداری استان تهران به رانندگان توصیه کرد به هنگام سفر در مسیرهای کوهستانی و شمالی استان خودرو خود را به زنجیر چرخ مجهز کنند و جهت اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده ها به سامانه ۱۴۱ تماس حاصل کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =