تیم فوتسال بانوان فجر شیراز مقابل نامی نو اصفهان متوقف شد

شیراز-ایرنا- تیم پویندگان فجر شیراز در هفته بیست و دوم مسابقات فوتسال لیگ برتر بانوان کشور مقابل تیم نامی نو اصفهان متوقف شد.

در این بازی که جمعه در سالن شهید ابوالفتحی شیراز برگزار شد هر دو تیم به تساوی یک بر یک دست یافتند.

سرمربی تیم صنعت فجر شیراز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: بازی خوبی مقابل تیم حریف که در رده پنجم جدول قرار دارد انجام دادم به حقمان که بُرد دست پیدا نکردیم.

محبوبه رضوی ادامه داد: در نیمه نخست کاملا بر بازی تسط داشتیم و توانستیم توسط سیده زهرا احمدی زاده به گل برسیم و نیمه نخست را با پیروزی به رختکن برویم.

وی اضافه کرد: تیم حریف در نیمه دوم نیز با روش پاور پلی ( بدون دروازبان یک بازیکن به وسط زمین اضافه می شود) که یک راهکار برای رسیدن گل است استفاده کرد و در حالی که تنها ۱۳ ثانیه به پایان بازی باقی مانده بود توسط نسرین مقیمی به گل مساوی دست یافت.

رضوی گفت: طی هفته در تمرینات پیش بینی کرده بودیم که حریف امکان دارد به روش پاور پلی روی بیاورد اما با بدشانسی گل مساوی را دریافت کردیم.

سرمربی تیم صنعت فجر افزود: مقابل نامی نو بر خلاف بازیهای گذشته تمام بازیکنانم را در اختیار داشتم و آنها نیز در این بازی با جان و دل بازی کردند که قابل تقدیر است.

وی گفت: تا پایان این فصل ۲ بازی دیگر داریم و امیدوارم بتوانیم نتایج خوبی بگیریم تا رضایت مدیریت باشگاه فراهم  شود چرا که آنها از نتایج تیم راضی نیستند و باید ببنیم برای فصل بعد چه تصمیمی می گیرند.

تیم صنعت فجر با این تساوی با ۲۰ امتیاز در همان رده نهم جدول قرار گرفت و تیم نامی نو هم با ۴۱ امتیاز پنجم است.

تیم های خراسان رضوی، مس رفسنجان، ملی حفاری خوزستان و ساپپا تهران به ترتیب در رده اول تا چهارم قرار دارند.

در پایان مسابقات چهار تیم ابتدای جدول به مرحله پلی آف ( حذفی ) برای تعین تیم قهرمان راه خواهند یافت.

در مسابقات فوتسال برتر بانوان کشور ۱۲ تیم شرکت دارند و به صورت رفت و برگشت با هم بازی خواهند کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =