ولایت مداری و مردم داری شاخصه نماینده مجلس در تراز انقلاب است

رشت - ایرنا - معاون سیاسی سپاه قدس گیلان گفت : ولایت مداری و مردم داری از شاخصه های یک نماینده مجلس در تراز انقلاب اسلامی است.

نیازمند در سخنانی پیش از خطبه های این هفته نماز جمعه رشت در جمع نمازگزاران افزود: اسلام مداری، دین محوری، دفاع از انقلاب و عدم وابستگی به کانون های قدرت و ثروت از دیگر شاخصه های نماینده مجلس شورای اسلامی در تراز انقلاب است.

وی با بیان اینکه نمایندگان رد صلاحیت شده از هر دو جناح بوده اند، اظهار داشت: وابستگی به جناح های سیاسی مهم نیست، بلکه نماینده باید وابسته به کانون های قدرت و ثروت نباشد، بنابراین مردم باید در انتخاب نمایندگانی با برخورداری از ویژگی های در تراز انقلاب توجه جدی داشته باشند.

معاون سیاسی سپاه قدس استان گیلان با اشاره به اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی و تاکیدات امام راحل و مقام معظم رهبری در طول ۴۰ سال بعد از پیروزی انقلاب درباره نقش مردم و اهمیت حضور آنان در این انتخابات خاطر نشان کرد: امام با این تاکید که "مجلس در راس همه امور است"، بر اهمیت آن تاکید داشتند و این یعنی این که مجلس خوب همه امور را به مطلوب هدایت و مجلس بد همه چیز را بد خواهد کرد.

وی با تاکید بر ضرورت آگاهی مردم نسبت به تهدیدها و فرصت ها در شرایط کنونی، خاطر نشان کرد: در شرایط کنونی دشمنان در جنگ شناختی و ادراکی با ابزار رسانه وارد شده اند و هر روز و هر ماه سناریوهای مختلفی در حوزه رسانه بر روی ناکارآمد جلوه دادن نظام پیاده و تبلیغ می کنند.

وی با اشاره به ظرفیت های انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف گفت : انقلاب اسلامی با استفاده از ظرفیت های خود در طول ۴۰ سال توانسته از گذرگاه های بسیاری عبور کند که یکی از این ظرفیت ها و فرصت ها، منابع راهبردی این ملت و کشور است.

معاون سیاسی سپاه قدس گیلان حضور همیشگی مردم را از دیگر ظرفیت های نظام دانست و خاطر نشان کرد: مردم با بصیرت همیشگی شان که خیلی وقت ها از مسئولان نیز جلوتر هستند، همواره در صحنه های مختلف و حساس راهشان را از اختلال گران جدا کرده و پشت نظام ایستاده اند و این  بر قوت و اقتدار نظام هماره افزوده و پایه ای محکم بوده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =