انتقام خون سپهبد شهید سلیمانی برچیدن بساط آمریکا از منطقه است

زاهدان- ایرنا- امام جمعه ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: انتقام خون سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تنها با برچیدن بساط آمریکا از منطقه محقق می‌شود.

حجت‌الاسلام سید شجاع الدین ابطحی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ایرانشهر اظهار داشت: سپهبد شهید سلیمانی با برچیدن داعش و گروهک‌های تکفیری دین بزرگی به حق مسلمانان و تمام آزادی خواهان جهان دارند.

وی ادامه داد: امروز خواسته تمام مسلمان عراقی و محور مقاومت خروج آمریکای جنایتکار از این کشور است که انشالله به زودی محقق خواهد شد.

امام جمعه ایرانشهر با اشاره به اقامه نماز جمعه هفته گذشته تهران توسط رهبر معظم انقلاب که با حضور میلیون‌ها نمازگزار برگزار شد اظهار داشت: رهبری معظم در جمع نمازگزاران پیام انقلاب و اهداف آن را مستقیم از تریبون نمازجمعه به گوش مردم و جهانیان رساندند

وی بیان کرد: نکته مهم سخنان رهبری معظم انقلاب اشاره به جنتلمن‌های میز مذاکره بود، که فرمودند« اینها همان تروریست‌های فرودگاه عراق هستند که نباید گول آنان را خورد».

حجت الاسلام ابطحی به راهپیمایی میلیونی امروز مردم عراق اشاره کرد و گفت: این تظاهرات میلیونی جهت خروج آمریکایی‌ها بود که از سوی همه گروه‌های عراقی برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =