مربی ماشین سازی: بارش برف مانع اجرای برنامه‌های تدارکاتی تیم شد

تبریز- ایرنا- مربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با اشاره به شرایط آب و هوایی خاطرنشان کرد: به دلیل بارش برف چند روزی است که در زمین چمن تمرین نکردیم و برنامه‌هایی که برای تیم تدارک دیده بودیم نتوانستیم پیاده کنیم.

غلامرضا باغ آبادی روز جمعه در نشست خبری پیش از بازی ماشین سازی و سپاهان افزود: بعد از ۳۳ روز تعطیلی لیگ برتر دوباره گرمای فوتبال شروع شد ولی باید بگویم که تیم داری در زمستان آن هم در تبریز خیلی سخت است.  

وی در خصوص جدایی بهترین گلزن تیم ماشین سازی اضافه کرد: با جدایی این بازیکن به دلیل اینکه پیشنهاد بهتری از یک باشگاه دیگر داشت و هزینه رضایت نامه باشگاه را متقبل می شد، موافقت شد.  

وی در پاسخ به این سوال که آیا جبران جدایی بازیکنان در تیم لحاظ شده است؟ گفت: مسلم نه چرا که در این فاصله زمانی کم نمی توان جایگزین مناسبی را تدارک دید ولی با به خدمت گرفتن بازیکنان امید سعی کردیم توان تیم را بهبود بخشیم تا در ادامه راه با مشکلی روبرو نشویم.  

 باغ آبادی همچنین عنوان کرد: با توجه به شرایط اقتصادی موجود در کشور و مشکلات بازیکنان، باشگاه ها نمی توانند به اجبار بازیکنی را در تیم نگه دارند چرا که تاثیر معکوس نیز خواهد داشت و در ضمن فوتبال حرفه ای یعنی این که برای پیشرفت بازیکنان قدم برداشت.  

مربی تیم فوتبال ماشین سازی در خصوص بازیکنان محروم و مصدوم تیم اعلام کرد: بازیکن محروم نداریم ولی محمد مسلمی پور و فرید کریمی به دلیل مصدومیت در بازی فردا مقابل سپاهان نمی توانند تیم را همراهی کنند.

به گزارش ایرنا، قلعه نوعی سرمربی تیم فوتبال سپاهان به دلیل تاخیر پرواز به نشست خبری قبل از بازی تیمش با ماشین سازی نرسید. 

دیدار تیم های ماشین سازی و سپاهان اصفهان فردا شنبه از ساعت ۱۵ در ورزشگاه شهید سپهبد سلیمانی تبریز برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =