افراد رد صلاحیت  شده از جوسازی پرهیز کنند

بروجرد - ایرنا- امام جمعه بروجرد گفت: افرادی که برای انتخابات مجلس شورای اسلامی رد صلاحیت شده اند از جوسازی پرهیز کنند.

حجت الاسلام سیدعلی حسینی در خطبه های این هفته نماز  جمعه بروجرد افزود:شورای نگهبان مقتدر و در مسیر قانون حرکت می کند و دارای  ساز و کار بالایی است و افرادی که رد صلاحیت  شده اند باید از طریق مراجع قانونی ادله خود را پیگیری  کنند.

وی اظهار داشت: نباید به بهانه رد صلاحیت بر علیه شورای نگهبان و دولت و دیگر نهادهای مرتبط  جوسازی کنند بلکه داوطلبان رد صلاحیت شده  قانونی  خواسته خود را پیگیری کنند.

حجت الاسلام حسینی افزود : در شرایط کنونی بیش از هرزمان ما نیاز به وحدت  داریم و نباید  با جوسازی شرایط را برهم بزنیم.

خطیب جمعه بروجرد افزود:ما دشمن قسم خورده ای داریم  که در برابر ما ایستاده اند و نباید به خاطر برخی مسایل بهانه به دست دشمن بدهیم.

وی تاکید کرد : امروز مردم عراق در مقابل متجاوزان خونخوار ایستاده و علیه  آمزیکا شعار می دهند زیرا از دخالتهای امریکا خسته شده اند.

وی افزود: دشمنان هنوز  اسلام و شیعه و ملت ما را نشناخته اند و گمان می کنند با یک فشار  یا شهادت سردار سلیمانی مردم خسته  و تسلیم می شوند غافل از اینکه مردم مصمم تر و قویتر در دفاع از اسلام و ارمانهای انقلاب ایستادگی می کنند.

امام جمعه بروجرد افزود : دشمنان تهدید کردند که اگر سردار قاآنی  راه سردار سلیمانی را ادامه دهد او را ترور می کنیم چقدر احمق هستند امام فرمود(اگر من نباشم انقلاب مسیر خود راطی می کند) و انقلاب ما انقلاب فرد نیست ما به شهادت افتخار می کنیم چه کسی را می ترسانید.

وی ادامه داد:  اگر دشمن  ترور کنند سیلی دیگری می زنیم و از سپاه می خواهیم گوشمالی دیگری به ابرقدرت بدهد.

وی سالروز  قیام مردم  امل  که در مقابل  منافقین حماسه آفریدند  را گرامی داشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =