امامان جمعه: حضور حداکثری مردم در انتخابات اقتدار نظام را افزایش می‌دهد

استانها- ایرنا- امامان جمعه مراکز استانی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه بابیان اینکه حضور حداکثری مردم در انتخابات بزرگترین خدمت به کشور و نماد اقتدار نظام اسلامی است، اظهارداشتند: انتخابات پیش رو از اهمیت زیادی برخوردار است و حضور مردم در این انتخابات سرنوشت‌ساز خواهد بود.

به گزارش خبرنگاران ایرنا از مراکز استان‌ها، خطیبان جمعه امروز ۴بهمن ماه در آیین عبادی سیاسی نمازجمعه با اشاره به اینکه انتخاب اصلح باید در انتخابات مورد نظر قرار گیرد، تاکید کردند: ملت ایران انقلابی بودن ، استکبارستیزی و اقتدار در برابر دشمنان، از مولفه های انتخاب نامزدهای مجلس شورای اسلامی قرار دهند .

آنان با تاکید براینکه باید به نظر شورای نگهبان درخصوص انتخابات مجلس شورای اسلامی احترام گذاشت، افزودند:  آحاد مردم و طیف‌های مختلف به دیدگاه‌های این رکن ارزشی در تایید، رد صلاحیت یا احراز نشدن صلاحیت نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی باید احترام بگذارند و در آستانه دهه مبارک فجر این دهه را انقلابی برگزار کنند.

امامان جمعه همچنین باعرض تسلیت به مناسب شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و ایام فاطمیه گفتند: حضرت زهرا(ع) نمونه یک بانوی باتقوا است؛ ایشان در خانه ای ساده و کوچک انسان هایی تربیت کردند که نورشان از خاک تا افلاک و از ملک تا ملکوت را روشن کرده است.

آنان ضمن تاکید بر هرچه باشکوه تر برگزار شدن اجتماع بزرگ عزاداران فاطمی در روز شهادت این بانوی بزرگ اسلام همچون سالهای گذشته از همه جوانان و نوجوانان و اقشار مختلف خواستند تا در این مراسم بزرگ حضور پرشور داشته باشند.

امامان جمعه در خطبه‌های نمازجمعه این هفته همچنین به پیامدهای به شهادت رساندن سردار سلیمانی، توصیه مقام معظم رهبری مبنی بر قوی شدن و لزوم حمایت از شورای نگهبان پرداختند.

در اولین جمعه بهمن ماه ، صدها هزار تن از مومنین و خداجویان ایران اسلامی با حضور در بیش از ۸۰۰ مصلای کشور گردهم آمدند تا ضمن شرکت در آیین عبادی نماز جمعه از مهمترین رخدادهای مهم ایران و جهان در قالب خطبه های بیان شده توسط امامان جماعت آگاه شوند تا به این شکل این آیین معنوی را با بصیرت سیاسی پر بار کنند.

چکیده خطبه‌های نمازجمعه مراکز استان‌ها در پی می‌آید:

شهرکرد

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد، با اشاره به اینکه وحدت باعث ایجاد اقتدار اجتماعی می‌شود، گفت:انتخابات باید زمینه ساز وحدت و اقتدار اجتماعی باشد.

حجت‌الاسلام محمد علی نکونام در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرکرد افزود: انتخابات مظهر وحدت است و باید افرادی که انتخاب می‌شوند به اقتدار اجتماعی و وحدت توجه جدی داشته باشد.

به گفته وی، راه مقابله با دشمن،قوی شدن در همه عرصه‌هاست و حضور حداکثری در انتخابات می‌تواند این اقتدار را فراهم کند.

گرگان

 امام جمعه موقت گرگان گفت: یکی از عرصه هایی که سبب تقویت مردم، نظام و جمهوری اسلامی در جهان می شود، حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات است.

حجت الاسلام قاسم لیوانی در خطبه های نماز جمعه امروز گرگان اظهار داشت: یکی از مواردی که سبب حضور حداکثری مردم در انتخابات می شود، ایجاد فضای رقابتی سالم بین داوطلبین، نخبگان، متخصصان و دلسوزان نظام است.

وی افزود: اگر حضور و مشارکت مردم در انتخابات بیشتر باشد، اقتدار ملی افزایش یافته و قدرت و ابهت ایران به جهانیان به اثبات خواهد رسید.

تبریز

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز وحدت و اتحاد را نیاز مبرم کنونی کشور در آستانه انتخابات مجلس دانست و بر تقوای انتخاباتی تاکید کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم در خطبه های نماز جمعه این هفته تبریز یکی از مصادیق تقوا را تقوای انتخابات دانست و گفت: به خاطر اینکه فردی برنده شود نباید دیگری را تخطئه کند بلکه بهترین تبلیغ این است که فرد خودش و عملکرد خودش را تبلیغ کند.

وی اظهار کرد: دشمن به دنبال ایجاد اختلاف بین مردم و مسوولان است آنها در تلاش هستند تا دستاوردهای نظام در تشییع جنازه سردار سلیمانی و سیلی سپاه به آمریکا را کمرنگ جلوه دهد.

سمنان

‌ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: برکت خون شهدای مقاومت به خصوص سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی آزادی قدس شریف و اخراج آمریکا از منطقه است.

 آیت الله سید محمد شاهچراغی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سمنان در مسجد امام (ره) این شهر افزود: چهره دوم آمریکا، اروپایی‌ها هستند و باید از این کشورهای نوکر استکبار جهانی دوری کرد.

مشهد

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد گفت: نماز جمعه هفته گذشته به امامت رهبر معظم انقلاب و اقبال مردم به شرکت در آن به معجزه شباهت داشت.

آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه‌های نماز جمعه در حرم مطهر امام رضا (ع) بااشاره به اینکه بعد از سانحه هوایی و حواشی آن، برگزاری این نماز جمعه باعث کوری چشم دشمنان اسلام در سراسر کره زمین شد، ادامه داد: در خطبه های این نماز، رهبری به نکاتی اشاره کردند که نیازمند تحلیل است و باید ابعاد مختلف آن معرفی و بیان شود که یکی از این موضوعات این بود که کشور، مردم و نظام باید قوی و توانمند شوند و باید از استعدادهای داخلی در همه زمینه ها استفاده کرد تا نگاه به خارج از کشور وجود نداشته باشد زیرا دشمن از مسیر نیاز به کشور فشار وارد خواهد کرد.

ساری

نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری بابیان اینکه امروز مقاومت و ایستادگی ملت ایران عصبانیت آمریکا را بیشتر کرده است،گفت: ما به دنیای استکبار می گوییم که مقاومت انقلاب اسلامی ایران پایدار و یوم الله سقوط شما فرعونیان نیز نزدیک است.

حجت الاسلام و المسلمین محمد باقر محمدی لائینی در خطبه های نماز جمعه ساری با اظهار این که ملت ایران در طول چهل سال پس از پیروزی همواره پیرو ولایت فقیه بوده و در این مدت از مواضع اصولی انقلاب اسلامی عقب نشینی نکرده است ، گفت : مقاومت مکتب اهل بیت است و به طبق فرمایشات مقام معظم رهبری مقاومت جاذبه دارد و علت عصبانیت آمریکا از ایران هم ایستادگی و مقاومت ملت ایران است.

شیراز

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز گفت: انتظار از همه مردم و مسوولان این است که نسبت به آسیب‌دیدگان اجتماعی از جمله بی‌خانمان‌ها در فصل سرد بیش از پیش توجه داشته و مسوولیت پذیر باشند.

آیت الله لطف الله دژکام در خطبه‌های نماز جمعه شیراز با اعتقاد بر اینکه اولویت اقدامات اجتماعی تقویت جامعه اسلامی است ،اضافه کرد: از جمله ویژگی هایی که باید تقویت شود می‌توان به توانمندسازی فرهنگی اشاره کرد البته جامعه اسلامی باید در تمامی ابعاد فرهنگی ،علمی، اجتماعی و اقتصادی توانمند و در جهان شاخص باشد

قزوین

 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین بابیان اینکه قدرت نظامی ایران اسلامی امروز باعث رعب و وحشت دشمنان شده است، گفت: درهم کوبیدن پایگاه عین الاسد در عراق و ایجاد اختلاف بین دشمنان از جمله ثمره های قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران است که حامیان استکبار را در منطقه نا امید کرد.

آیت الله عبدالکریم عابدینی در خطبه های نماز جمعه این هفته قزوین شهادت حاج قاسم سلیمانی را در دفاع از مظلومین جهان دانست و افزود: آینده جهان در خدمت اهل تقوا و کسانی خواهد بود که علم و دانش خود را در راه رضای خداوند به کار ببرند و خداوند را باور کنند.

زنجان

 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: راه قوی شدن، خودباوری، اتکای به توانمندی‌های درون کشور و مأیوس شدن از دشمنان است.

حجت الاسلام علی خاتمی در خطبه های این هفته نماز جمعه زنجان به تقویت خودباوری در جامعه تاکید کرد و افزود: دشمن می خواهد تلقین کند که ما نمی توانیم در حالی که باید ثابت کنیم ما می توانیم، اگر قدرت موشکی ایران نبود دشمن نمی گذاشت راحت بنشینیم و اینگونه با احتیاط رفتار نمی کرد.

خرم آباد

 نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: مقابله با فساد در جامعه وظیفه همه فرزانگان و دلسوزان انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه خرم‌آباد اظهار داشت: سرفرازی ملت ها در گرو تکیه بر قدرت الهی و عدم اتکا به قدرت های پوشالی، همبستگی و تقویت بنیه مالی همه اقشار جامعه می‌باشد.

وی اضافه کرد: اگر میخواهیم انقلاب اسلامی بیمه شود باید به دشمنان ثابت کنیم ما بیدار هستیم و اگر فسادی رخ می‌دهد جوان انقلابی و عدالتخواه مقابل آن می ایستند.

سنندج

 نماینده ولی فقیه در سنندج و امام جمعه سنندج گفت: مدیران دستگاه‌های مختلف باید در مسوولیتی که بر عهده دارند امانت‌دار بوده و تمام تلاش خود را برای خدمت صادقانه به مردم بکار گیرند.

ماموستا فایق رستمی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه سنندج اظهار داشت: مدیران بخش‌های مختلف باید نسبت به جامعه دلسوز باشند و از خیانت در امانت و مدیریت اجتناب کنند.

وی با بیان اینکه امانتداری همواره مورد تاکید قران و پیامبر(ص) بوده است، اضافه کرد: باید خدمتگزار دین و ملت باشیم و از فرصت مسوولیت در راستای رفع مشکلات مردم و خدمت صحیح به آنان بهره گیریم.

یزد

 نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: مسولان در هر پست و مقامی که حضور دارند به خصوص فرمانداران، اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها و مدیران در مصرف هزینه ها از محل بیت‌المال عمومی دقت کنند تا خدای ناکرده بیهوده مصرف نشود.

آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهر یزد با بیان اینکه مشکلات اقتصادی در کشور وجود دارد ، افزود: وجهی که نظام در اختیار مسوولان قرار می‌دهد باید بر اساس نیاز و اجرای برنامه‌های مفید و مناسب هزینه شود.

زاهدان

امام جمعه موقت زاهدان با تاکید بر اینکه مسوولان باید تمام تلاش خود را برای کمک رسانی به سیلزدگان بکار گیرند گفت: امروز کمک به سیلزدگان جنوب سیستان و بلوچستان جهاد در راه خداست.

حجت الاسلام مجتبی عزیزی در خطبه‌های نماز جمعه اظهار داشت: همه مردم در حد توان باید به سیلزدگان جنوب سیستان و بلوچستان کمک کنند زیرا بسیاری از سیلزدگان تمام سرمایه و داریی خودشان را در این سیلاب از دست داده‌اند.

ارومیه

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه گفت: حماسه دوم بهمن متعلق به همه مردم ارومیه است و نباید افرادی آن را مصادره به مطلوب کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه ارومیه افزود: بهره‌برداری از این حماسه ملی و متعلق به همه مردم در جهت رسیدن به اهداف جناحی و سیاسی غیرقابل قبول است.

وی اضافه کرد: تعلق خاطر همه مردم ایران به آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی همچنان قوی است که گوشه‌ای از آن را در نمازجمعه هفته گذشته تهران شاهد بودیم.

قم

 خطیب نماز جمعه قم گفت: ملت ایران و جبهه مقاومت اسلامی در برابر یاغی‌گری‌های آمریکا خواهد ایستاد و در این مسیر سختی‌ها را به جان خواهد خرید.

آیت الله "علی رضا اعرافی" در خطبه های نماز جمعه این هفته قم بیان کرد: مردم ایران تسلیم آمریکا نخواهند شد اما مسئولان باید در مسیر رفع مشکلات اقتصادی حرکت کنند.

وی گفت: موشک باران پایگاه نظامی عین الاسد آزمون بزرگی بود که نیروهای مسلح از آن پیروزمند بیرون آمدند.

اصفهان

 امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به فرمایش‌های رهبر معظم انقلاب در خطبه‌های نمازجمعه هفته گذشته تهران گفت: مذاکره اروپایی‌ها آمیخته با فریب است و آن‌ها تروریست‌های فرودگاه بغداد در لباسی دیگر هستند.

حجت‌الاسلام و المسلمین سید مجتبی میردامادی در نمازجمعه این هفته اصفهان افزود: حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به پایگاه عین الاسد به عنوان بزرگترین پایگاه نظامی آمریکا در خاورمیانه یک یوم الله بود و آمریکایی‌ها باور نمی‌کردند ایران چنین شهامتی داشته باشد.

ایلام

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: ملت ایران بیشتر از هر زمانی در شرایط کنونی به وحدت نیاز دارد و صدای مخالفت با نظام و رهنمودهای مقام معظم رهبری خیانت به انقلاب و خون شهداست.

حجت الاسلام و المسلمین اله نور کریمی تبار در خطبه های نماز جمعه ایلام اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران در قالب مردم سالاری دینی و ایستادگی در برابر فزون خواهی های استکبار جهانی با پایبندی به شعارهای انقلاب ایستاده است.

وی افزود: ایران رشد و بالندگی خوبی با متوسط رشد جهانی داشته و با پایبندی به پایه های انقلاب و رشد علمی خود برای دنیا خیره کننده است.

بجنورد

امام‌جمعه موقت بجنورد گفت: تشییع باشکوه پیکر پاک سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، که باحضور پرشور و میلیونی مردم برگزار شد، در حکم همه‌پرسی تایید نظام اسلامی بود.

حجت الاسلام رضا نوری در خطبه های نماز جمعه این هفته بجنورد مرکز استان خراسان شمالی اظهار داشت: این تشییع باشکوه که در دنیا بی نظیر بود نشان داد که همه ملت قدردان مجاهدات سردار  مدافعان حرم بوده و به نوعی خود نیز مدافع حرم اهل بیت (ع) هستند.

وی با بیان اینکه شهید قاسم سلمیانی برکات زیادی برای کشور و منطقه داشت، افزود: یکی از مهم ترین این برکات این بود که بار دیگر عزم و اراده ملت برای استکبارستیزی را به دشمنان نشان داد.

رشت

 امام جمعه رشت با اشاره به شجاعت ملت ایران خطاب به آمریکایی ها گفت: ملت ایران، سپاه و قوای مسلح چنان ضربه و تودهنی به شما زده اند که این تحقیر تا دهها سال جبران و فراموش نخواهد شد.

 آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های این هفته نماز جمعه رشت  با اشاره به جنایت آمریکایی ها در به شهادت رساندن سردار بزرگ و سرافراز ایران اسلامی شهید حاج قاسم سلیمانی افزود : ما حضور سردار دیگری همچون قاآنی که چهره ای مشابه شهید سپهبد سلیمانی است، داریم؛ ایران اسلامی از سردارانی برخوردارست که کم کم نام پرآوازه شان به میدان می آید.

وی با اشاره به ابراز عشق و ارادات مردم ایران از جمله گیلانی ها به شهید سپهبد سلیمانی اظهار داشت: این حضور حماسی و پرشورمردم استان همپای سراسر کشور در مراسم بزرگداشت و عزاداری این سردار رشید اسلام جای قدردانی دارد.

کرمانشاه

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: سیلی محکمی که سپاه به نمایندگی از جمهوری اسلامی بر صورت آمریکا در حمله به پایگاه نظامی آنها نواخت هیمنه و اقتدار این کشور را در جهان شکست.

آیت الله مصطفی علما در خطبه های نماز جمعه این هفته کرمانشاه اظهارداشت: این حمله ظفرمندانه در حالی انجام شد که پس از جنگ جهانی دوم که بیش از ۷۰ سال از آن می گذرد هیچ کشوری جرائت تعرض به پایگاه های نظامی آمریکا که فرعون زمان است را نداشته است.

وی با بیان اینکه حمله به پایگاه نظامیان آمریکا در عین الاسد توان بالای نظامی جمهوری اسلامی را به جهانیان نشان داد، افزود: این حمله ثابت کرد که در مقابل هرتعرض دشمن چگونه می توانیم مقتدرانه پاسخگو باشیم.

بوشهر

امام جمعه موقت بوشهر گفت: کمترین تاثیری که ارائه برخی مستندات در خصوص داوطلبان دارد این است که صلاحیت مالی، اخلاقی و دینی افراد محرز نشود و شورای نگهبان در این شرایط کمترین کاری که می‌تواند انجام دهد عدم احراز است و فرد فرصت دارد صلاحیت خود را ثابت کند.

حجت‌الاسلام حسین دشتی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر بوشهر افزود: شورای نگهبان مواردی که در قانون برای صلاحیت افراد مشخص شده باید محرز شود و اگر دراین فاصله با ارائه مواردی شکی به وجود آمد صلاحیت افراد محرز نمی‌شود.

وی ادامه داد: ملاک شورای نگهبان اعتقادهای سیاسی و جناحی نیست و بررسی‌ها نشان می‌دهد رد صلاحیت‌ها از طیف‌های سیاسی مختلفی بوده است.

بندرعباس

نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس با اشاره به سیل اخیر در شرق این استان و خسارت های وارد شده به مردم گفت: مسوولان به طور شبانه روزی پیگیر وضعیت سیل زدگان باشند تا هر چه سریعتر بخشی از مشکلات مردم حل شود.

حجت الاسلام و المسلمین  محمد عبادی زاده در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر بندرعباس با تشریح سفرش به مناطق سیل زده اظهار داشت: با گذشت حدود دو هفته از سیل  هنوز راه دسترسی به ۹ روستای جاسک مشکل دارد و تنها خودرهای کمک دار می توانند در این مسیر تردد داشته باشند.

همدان

امام جمعه موقت همدان به انبوه کالاهای انبار شده در گمرک‌های کشور به ویژه بنادر اشاره کرد و گفت: مسوولان برای ترخیص این کالاها و تامین نیاز مردم شتاب کنند.

حجت الاسلام محمد محمدی قائنی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته همدان، به متصدیان گمرک توصیه کرد از ورود اجناس و کالاهای بدون نظارت خودداری و از قاچاق کالا نیز جلوگیری کنند.

بیرجند

امام جمعه موقت بیرجند گفت: انتقام اصلی بیرون راندن استکبار از منطقه است و مردم عراق هم امروز با تمام وجود به میدان آمدند که جای تقدیر دارد.

حجت‌ الاسلام غلامحسین نوفرستی در خطبه‌های نمازجمعه بیرجند بابیان اینکه مسوولان عراق هم باید از این حرکت دفاع و حمایت کنند، افزود: مقام معظم رهبری هفته گذشته در نمازجمعه تهران بحث رزمندگان بدون مرز را به عنوان یک گفتمان مطرح کردند که نگاه جامعه و مردم به این مهم بیانگر استقامت در داخل و تأثیرگذاری در خارج از کشور دارد.

اراک

خطیب جمعه اراک گفت: سلامت روابط اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و اداری مهمترین آرمان امام راحل و انقلاب اسلامی است و آحاد مردم و مسوولان باید برای تحقق آن تلاش کنند. 

آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌ آبادی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اراک مصلی بیت‌المقدس این شهر، افزود: آحاد جامعه باید برای برگزاری هر چه باشکوهتر جشن دهه مبارک فجر آمادگی کامل داشته باشند.

وی بیان کرد: امام راحل با انقلاب اسلامی عزت، استقلال و سربلندی را برای ملت ایران به ارمغان آوردند و آحاد جامعه باید قدر این نعمت‌های ارزشمند را بدانند. 

کرمان

امام‌جمعه موقت کرمان با بیان اینکه همه باید تلاش کنیم تا جای خالی سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی را پر کنیم افزود: اگر امروز این شهید بزرگوار زنده بود قطعا مانع از رونمایی معامله قرن می شد.

 حجت الاسلام محمد صباحی در نماز این هفته کرمان  با اشاره به اینکه  نبود سردار سلیمانی و یارانش برای ملت ایران و آزادگان جهان بسی دشوار است،اظهار داشت : ولی  می‌توان با اراده و اخلاص حاج قاسم‌ها را تربیت و به جهان اسلام تقدیم کرد.

خطیب جمعه کرمان ضمن تسلیت ایام فاطمیه گفت : سردار سلیمانی یکی از دوست داران و ارادتمندان واقعی به حضرت فاطمه زهرا (س) بود و ۴۱ سال در جهاد و جبهه تلاش کرد و با رفتنش داغی عظیم بر دلمان ماندگار شد.

اردبیل

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل خواستار دقت بیشتر مردم در انتخاب نمایندگان خود در مجلس شد و گفت: جدی‌ترین انتخابات در سطح جهان در ایران برگزار می شود و باید دقت شود که از این فرصت به نحواحسن استفاده کنیم.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله سیدحسن عاملی در خطبه‌های نماز جمعه اردبیل افزود: مردم اگر می‌خواهند در سرنوشت کشور خود دخالت کرده و مراکز تصمیم‌گیری حساس را در اختیار خود بگیرند، باید با دقت بیشتر در انتخابات شرکت کرده و فرد اصلح را راهی مجلس کنند.

اهواز

نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز با تبیین اقدام‌های خصمانه سه کشور اروپایی فرانسه ، آلمان و انگلیس علیه جمهوری اسلامی ایران و کمک همه جانبه آنان به رژیم بعثی عراق در طول هشت سال دفاع مقدس گفت: این سه کشور دنباله‌رو بی چون و چرای دولت مستکبرامریکا هستند.

حجت الاسلام سیدعبدالنبی موسوی فرد درخطبه‌های نماز جمعه اهواز  افزود: این کشورها هرآنچه در توان داشتند صدام معدوم را برای تهاجم به ایران اسلامی تشویق و ترغیب کردند و از تسلیح رژیم بعثی عراق به سلاح‌های شیمیایی و کشتار جمعی ابایی نداشتند.

کرج

نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج گفت: دستها، حرفها، پشت پرده‌هایی در کار است که ذائقه‌ها را در انتخابات پیش رو تلخ کند و در وهله نخست حضور حداکثری مردم و دوم، فرستادن افراد انقلابی، جوان، خوش فکر و کاربلد مدنظر قرار گیرد تا یک مجلس انقلابی و مقدمه دولت انقلابی داشته باشیم.

آیت‌الله سیدمحمدمهدی حسینی همدانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه کرج افزود: با تجربه بسیار ارزشمند چله اول انقلاب در حال وارد شدن به چله دوم، دهه پنجم انقلاب و برداشتن گام دوم هستیم که این حرکت الزامات و اقتضائاتی دارد که از مهمترین آنها نیروهای کارآمد و مدیران فردا هستند.

یاسوج

 امام جمعه یاسوج گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در روز جمعه دوم اسفندماه امسال دشمن شکن، خنثی کننده توطئه های شوم استکبار جهانی و عامل پشتیبانی از نظام و انقلاب است.  

 حجت الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته یاسوج اظهار داشت: انتخابات پیش رو باید به کوری چشم دشمنان به طرز باشکوه، پررنگ و پررونق در کشور و کهگیلویه و بویراحمد برگزار شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =