تعویض قطعه، علت تاخیر ١٢ ساعته پرواز مشهد- تهران

تهران- ایرنا- مدیر کل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: تعویض قطعه هواپیمای ایرباس ِپرواز شماره ٧٤٢ مشهد- تهران علت ١٢ ساعت تاخیر این پرواز است.

«معصومه اصغرزاده» پنج شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا اظهار داشت: پرواز امروز مسیر مشهد - تهران که قرار بود ساعت ١٠:٥٥ دقیقه صبح امروز فرودگاه هاشمی نژاد را به مقصد مهرآباد تهران ترک کند به دلیل نقص فنی هنوز انجام نشده است. 

وی ادامه داد: به علت اشکال فنی پیش آمده و لزوم انتقال قطعه از تهران به مشهد و تعویض آن، این پرواز با ۱۲ ساعت تاخیر در ساعت ٢٢:۵۵ دقیقه امشب انجام می شود.

به گفته اصغرزاده؛ مهندسین هما اکنون در حال تعویض یکی از قطعات این هواپیما هستند و در صورت رفع نقص فنی، مسافران این پرواز ساعت ٢٢:٥٥ دقیقه امشب به تهران منتقل می شوند.

 وی خبر داد که تاخیر پیش آمده از طریق ارسال پیامک به مسافران اطلاع رسانی شد و گفت: با اقدام به موقع شعبه "هما" در مشهد مقدس، هیچ یک از مسافرین به فرودگاه مراجعه نکردند.

مطابق مقررات شرکت های هواپیمایی موظف هستند در صورت تاخیر بیش از ٢ ساعت از مسافران در ترمینال پذیرایی داشته و در صورتی که این تاخیر بیشتر از دو ساعت به طول انجامد شرکت های هواپیمایی موظف به پرداخت خسارت می شوند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =