۳ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۲۹
کد خبرنگار: 955
کد خبر: 83645686
۰ نفر

برچسب‌ها

جاده‌های خراسان رضوی برفی و بارانی است

مشهد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی گفت: بارش برف و باران در بیشتر جاده‌های این استان موجب لغزندگی جاده‌ها شده است.

ابراهیم نصری پنجشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بارش برف در شهرستان‌های قوچان و تربت‌حیدریه و جاده‌های بجستان - فردوس، کاشمر - ریوش، زاوه - ژرف، رشتخوار - تربت‌حیدریه و محدوده سه راهی جنگل، سبزوار - اسفراین و گردنه بید برغمد، مشهد - کلات و گردنه گوجگی و درگز - قوچان موجب لغزندگی این جاده‌ها شده است.
وی ادامه داد: ریزش باران در شهرستان‌های فیروزه، بجستان، گناباد، مه‌ولات، رشتخوار، تربت‌جام، کاشمر، باخرز، فریمان، تایباد و جاده سبزوار- بردسکن و آزادراه مشهد - باغچه موجب لغزندگی جاده‌های این مناطق شده است.
وی گفت: بر اساس اعلام راهداران و گزارش دوربین‌های نظارت تصویری، مه‌گرفتگی در گردنه گوجگی جاده‌ مشهد - کلات و گردنه تیوان جاده درگز - قوچان، دید افقی در این جاده‌های کوهستانی را کاهش داده است.

خراسان رضوی ۲۰ هزار و ۵۷۵ کیلومتر راه دارد که ۶ هزار و ۴۲۲ کیلومتر آن بین شهری و ۱۴ هزار و ۱۵۲ کیلومتر آن راه روستایی است.

این استان علاوه بر ۵۱ گردنه به طول ۵۴۵ کیلومتر در جاده‌های بین شهری، ۱۷۲ گردنه به طول ۵۷۴ کیلومتر در جاده‌های روستایی و ۱۳۶ محل کولاک و مه‌گیر به طول ۵۸۶ کیلومتر دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha