تیم بسکتبال شیمیدر، نیروی زمینی تهران را شکست داد

قم – ایرنا – تیم بسکتبال شیمیدُر قم در هفته بیست‌ویکم لیگ برتر بسکتبال ایران، عصر پنجشنبه توانست تیم نیروی زمینی تهران را با حساب ۸۶ بر ۷۲ شکست دهد.

تیم شیمیدر قم در سالن ۲ هزار نفری ورزشگاه شهید جعفر حیدریان این شهر، در هر ۴ کوارتِر با درخشش بازیکنان و حمایت هوادارانش در یک بازی نزدیک در مقابل حریف تهرانی خود توانست به پیروزی دست یابد.

تیم قم به ترتیب با حساب ۱۹ بر ۱۵، ۴۰ بر ۳۶ و ۶۲ بر ۴۸ در ۳ کوارتر اول این بازی به پیروزی دست یافت و سرانجام در کوارتر چهارم توانست با حساب ۸۶ بر  ۷۲ این بازی را با پیروزی به پایان برساند.

در تیم سپیدپوش شیمیدر قم رافی دِروغوکاسیان، دِرو درغوکاسیان، میرو قازاری مقدم، محمد اجاقی، اصغر کاردوست، مسعود سلیمانی، مایک مازیار رستم‌پور، محمد امین صداقت و آرِن داوودی به سرمربیگری محمدرضا اسلامی و سرپرستی هادی عامری قرار داشتند.

شیمیدر در این هفته چند بازیکن خوب خود را به علت آسیب‌دیدگی و محرومیت به همراه نداشت. 

در تیم آبی‌پوش نیروی زمینی تهران نیز شهریار قلی‌نژاد، مهدی کریمی، رسول محمدی، اشکان جعفری، محمدحسین ذاکری، مهدی قریشی، خشایار علی‌اکبری، علیرضا رستمی، رضا نادری، آرش بنی محمدی، علیرضا مرتضوی و سجاد قاسمی به سرمربیگری محمدمهدی ایزدپناه و سرپرستی شاهین عزیززاده قرار داشتند.

قضاوت این مسابقه را محسن روشن ضمیر، فرشاد هاشمی و علیرضا علی‌نیا برعهده داشتند و علی عبدی‌خانی ناظر این مسابقه بود و حدود ۳۰۰ تن تماشاگر این بازی بودند.

در این فصل از مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاه های کشور ۱۴ تیم پالایش نفت آبادان، شورا و شهرداری قزوین، نیروی زمینی تهران، شهرداری بندرعباس، اِکسون تهران، مهرام تهران، آویژه صنعت پارسا مشهد، شهرداری گرگان، شیمیدر قم، صنعت مس کرمان، رعد پدافند هوایی شهرکرد، پتروشیمی بندر امام خمینی، ذوب آهن اصفهان و توفارقان آذرشهر حضور دارند.  /

    

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha