فعالان فضای مجازی قزوین شناسایی و حمایت می شوند

قزوین - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: فعالان حوزه فضای مجازی را در سطح این استان شناسایی و حمایت خواهیم کرد.

محمدحسین اسماعیلی روز پنجشنبه در سومین جلسه کارگروه هماهنگی، حمایت توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی افزود: تولید محتوا، حمایت از تولیدکنندگان محتوا، رصد و پایش و آموزش و پژوهش از سیاست گذاری های این کارگروه است.

وی یادآورشد: طراحی سامانه ای که افراد فعال حوزه تولید محتوا در فضای مجازی را شناسایی کند از جمله اقداماتی است که در حوزه رصد و پایش در حال انجام است .

اسماعیلی افزود: از کلیه دستگاه‌های مرتبط درخواست می شود تا فعالیت هایی را که در این زمینه انجام داده و یا انجام می‌دهند را به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین معرفی کنند.

به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی این کارگروه در حوزه آموزش و پژوهش نیز قصد تربیت مربی در حوزه فضای مجازی و پیگیری امور آموزشی آنان را دارد.

اسماعیلی گفت : در حوزه تولید محتوا نیز قصد انجام اقداماتی برای توسعه مراکز شتابدهنده داریم و در واقع مدارس و مساجد بهترین پایگاه ها برای استقرار مراکز شتابدهنده هستند.

وی افزود: تلاش می شود از همه فعالان  فضای مجازی، در خصوص مشکلات کاری بویژه در مباحث بیمه، مالیات و ... حمایت شوند.

اسماعیلی اظهار امیدواری کرد بتوان با همراهی، همفکری و اراده جمعی در این کارگروه، گام های مثبتی در حوزه فضای مجازی استان قزوین برداشته شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =