۳ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۲۹
کد خبرنگار: 1022
کد خبر: 83645311
۰ نفر

برچسب‌ها

جاده آزادشهر - شاهرود لغزنده است

گرگان - ایرنا - منابع مردمی و مسافران از لغزندگی و کندی تردد در جاده ارتباطی شاهرود - آزادشهر به عنوان اصلی ترین محور ارتباطی استانهای گلستان و سمنان خبر می دهند.

 رییس مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با تایید موضوع گفت که طبق گزارش دریافتی از دوربین های نظارتی از ساعت ۱۱ ظهر امروز پنجشنبه بارش برف در منطقه کوهستانی خوش ییلاق واقع در جاده آزادشهر - شاهرود آغاز شده و همراه داشتن زنجیر چرخ و لباس گرم از سوی رانندگان برای آمد - شد در این مسیر الزامیست.

محسن میرصالحی در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: گروه های راهداری در محل مستقر و عملیات برف روبی، شن و نمک پاشی را برای تردد خودروها انجام می دهند.

وی به وضعیت محور کوهستانی گرگان - شاهرود (توسکستان) هم اشاره کرد و گفت: اکنون بارش برف در این محور نداریم و تردد خودروها برقرار است.

رییس مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان اظهار داشت: بر اساس پیش بینی هواشناسی از فردا (جمعه) کاهش دما و در پی آن بارندگی در استان تا روز دوشنبه آینده محتمل است.

راهداری گلستان ۳۲ گروه راهداری را با بهره گیری از ۳۴۰ نیرو و ۱۶۰ دستگاه ماشین آلات سنگین و سبک برای اجرای ماموریت در طرح زمستانه از ۲۰ آذر ۹۸ تا ۲۰ فروردین سال ۹۹ به کار گرفته است.

گلستان افزون بر ۵ هزار کیلومتر بزرگ‌راه، راه اصلی، فرعی و روستایی دارد که یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر از جاده‌های این استان در فصل زمستان نیازمند برف روبی است.

گلستان از غرب با مازندران، از جنوب با سمنان، از غرب با خراسان شمالی و از شمال با ترکمنستان همسایه است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha