تیم ملی ایران برای برگزاری دیدارهای خانگی خود مشکلی ندارد

تهران- ایرنا- براساس اعلام باشگاه استقلال، دیدارهای دور برگشت نمایندگان ایران در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به میزبانی ایران برگزار شده و تیم ملی کشورمان نیز برای برگزاری دیدارهای خانگی خود هیچ مشکلی نخواهد داشت.

باشگاه استقلال اعلام کرد: طبق توافقی مهمی که صورت گرفته، بازی های دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در تهران (استقلال و پرسپولیس)، اصفهان (سپاهان) و مشهد (شهرخودرو) برگزار خواهد شد.

همچنین تیم ملی فوتبال ایران هم مشکلی برای میزبانی بازی های خود نخواهد داشت. 

کنفدراسیون آسیا جمعه ، ۲۷ دی ماه امسال با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران از سلب میزبانی باشگاه‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان و بازی آنها در کشور دیگری خبر داد که این تصمیم با واکنش زیاد اهالی فوتبال روبه رو شد و این در حالی بود که برخی از گزارش ها از محرومیت تیم ملی ایران از برگزاری بازی های خود در خانه حکایت داشت.

بدنبال سفر نمایندگان باشگاه های ایرانی به مالزی و ملاقات و رایزنی با مقامات ای اف سی و توافقات صورت گرفته امتیاز میزبانی تیم های ایرانی حاضر در لیگ قهرنان آسیا در دور برگشت مرحله گروهی به ایران بازگردانده شد.

علاوه بر این، باشگاه استقلال ضمن اعلام خبر برگزاری بازی مرحله پلی آف خود مقابل الکویت در دوبی در روز شنبه پنجم بهمن ماه، تایید کرد که تیم ملی ایران نیز برای میزبانی از رقبای خود هیچ مشکلی نخواهد داشت.

استقلال، پرسپولیس، سپاهان و شهرخودرو، چهار نماینده فوتبال ایران در لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا هستند که با محرومیت از بازی‌های خانگی روبرو شده بودند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha